У НУ "ОЮА" пройшов фестиваль КВК на Кубок президента університету

У НУ "ОЮА" пройшов фестиваль КВК на Кубок президента університету

e-mail Друк

Сміх, гумор і веселощі на щорічному Кубку президента Національного університету «Одеська юридична академія» з КВК - студентський батл жартів публіка зустріла з захопленням. Дев'ять команд з різних факультетів вишу, а також Міжнародного гуманітарного університету та Юридичного коледжу НУ «ОЮА» взяли участь в змаганні з гумору. І учасники, і глядачі впевнені, що такий захід допомагає не тільки цікаво провести вільний від навчання час і добре відпочити, а й також познайомитися з професіоналами КВК та знайти нових друзів.

"Ми вдячні президенту нашого університету Сергію Васильовичу Ківалову за його всебічну підтримку студентських ініціатив. Це допомагає студентам розкривати і розвивати свої таланти і демонструвати творчість  публіці. Дуже приємно, що представники нашої alma mater вже не один рік показують високі результати у багатьох гумористичних змаганнях і проектах", - зазначила голова Студентської ради Національного університету "Одеська юридична академія" Юлія Шишацька.

Великим сюрпризом для учасників став оновлений склад суддів: зіркові випускники академії, учасники телевізійних проектів і лідери найпопулярніших гумористичних майданчиків України. Головою журі став переможець телевізійного шоу «Розсміши коміка» і один з півфіналістів «Ліги сміху» на телеканалі «1 + 1» Юрій Степанець:

"Я дуже радий знаходитися в цьому залі, з якого все починалося в моїй творчій кар'єрі, і де я вперше виступив в якості гумориста. Всі хлопці та дівчата, які сьогодні виступали, справжні молодці, їм є до чого прагнути і є куди рости".

Також в складі журі ще один випускник соціально-правового факультету НУ "ОЮА" Андрій Воськало - разом з Юрієм вони в одній команді «Пішло-поїхало» змагаються за перемогу в «Лізі сміху».

Новинкою фестивалю КВК в цьому році став його своєрідний відкритий характер - крім представників власне Національного університету "Одеська юридична академія" в ньому взяли участь також і команди Міжнародного гуманітарного університету та Юридичного коледжу НУ «ОЮА». Взявши участь в студентському змаганні з гумору, представники команди КВН з Міжнародного гуманітарного університету не приховують свого захоплення.

Фестиваль КВК на Кубок президента НУ «ОЮА» став справжнім святом не тільки для учасників, які змагалися в своїй майстерності смішити публіку, а й, звичайно ж, для головних винуватців торжества - численних глядачів, які ледь змогли вміститися в актовому залі університету.

За підсумками Фестивалю в цьому році бронзовим призером стала збірна Інституту кримінальної юстиції «Хто ці люди», друге місце посіла команда «Уявіть собі» судово-адміністративного факультету, а головний кубок фестивалю дістався збірній факультету цивільної та господарської юстиції «Сусіди зверху», які до того ж, є володарями Кубка мера Одеси з КВК.

Незважаючи на те, що переможців Фестивалю КВК за традицією всього троє, жодна з команд не пішла з цього свята гумору без подарунка - кожній команді була присуджена особлива нагорода в певній номінації. Ці нагороди журі розподілили таким чином: нагороду «Команда-відкриття фестивалю» отримала команда «Діти маминих подруг» (Юридичний коледж), «Краща акторська гра» - команда «Сусіди зверху» (факультет цивільної та господарської юстиції), «Краща мініатюра» - команда «На два фронти» (Міжнародний гуманітарний університет), «Краща жарт» - команда «Нез'ясовно, але ми спробуємо» (факультет психології, політології та соціології), «Найкраще відео-запрошення» - команда «Дефективне агентство» (факультет міжнародно правових відносин), «Кращий музичний виступ» - команда «Хто ці люди» (Інститут кримінальної юстиції),« Найоригінальніша почуття гумору» - команда «Карусель» (соціально - правовий факультет),«Кураж фестивалю»- команда «Люля і кебаб» (Міжнародний гуманітарний університет ), «Краща командна робота» - команда «Факультет журналістики», «Приз глядацьких симпатій» - команда «Уявіть собі» (судово-адміністративний факультет), «Яскравий образ» - команда «Не повний склад» (факультет адвокатури).

Новини університету У НУ "ОЮА" пройшов фестиваль КВК на Кубок президента університету