Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції

e-mail Друк

2018 05 16-1

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у

Міжнародній науково-практичній конференції

«ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ: НА ШЛЯХУ РОЗБУДОВИ»,

яка відбудеться 16 червня 2018 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» (65009, м. Одеса, вул. Академічна, 2)

До участі в міжнародній науковій конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти, а також практичні працівники з України та зарубіжних держав, які переймаються актуальними питаннями розвитку та функціонування Державного бюро розслідувань.

В день роботи конференції відбудеться:
1. Відкрита зустріч Директора Державного бюро розслідувань Р.М. Труби із науковцями, аспірантами, студентами та практичними працівниками.
2. Круглий стіл за участю науковців та практичних працівників з питань удосконалення законодавства про Державне бюро розслідувань.

Дедлайн подання матеріалів для участі у Конференції - 05 червня 2018 року(включно).

Більш детальна інформація про захід міститься у додатках до цього листа.