Київський інститут інтелектуальної власності і права НУ «ОЮА» випустив понад 200 магістрів

Київський інститут інтелектуальної власності і права НУ «ОЮА» випустив понад 200 магістрів

e-mail Друк

Ранок 15 травня 2018 видався дуже хвилюючим і урочистим для студентів Київського інституту інтелектуальної власності і права Національного університету «Одеська юридична академія». Саме в цей день відбулося урочисте вручення дипломів висококваліфікованим магістрам спеціальностей «Право», «Системний аналіз», «Менеджмент». Випускників інституту було легко впізнати за чорними мантіями і квадратними академічними шапочками, а також по тому хвилюванню, яке непомітно читалося на їхніх обличчях, адже в цей день відбулося надзвичайно важлива подія в їхньому житті. Закінчився період навчання та вдосконалення, і починається етап професійного становлення і зростання. Отриманий диплом, як путівка в інший світ, де набуті в академії знання представляють випускників університету як висококваліфікованих професіоналів своєї справи, в руках яких без перебільшення доля країни, адже саме майбутні юристи виступають гарантом формування політико-правового середовища нашої держави.

Багато теплих слів і побажань випускникам вишу було висловлено шановними гостями урочистої церемонії вручення дипломів. За традицією першим з вітальною промовою до всіх присутніх звернувся президент Національного університету «Одеська юридична академія», академік Сергій Васильович Ківалов. Він привітав усіх гостей з цією хвилюючою подією, побажавши випускникам творчої наснаги, успіхів у всіх починаннях, здійснення життєвих планів. А також додав, що держава сьогодні потребує гарних юристів, професіоналів своєї справи, які будуть реформувати право і суспільство в цілому. Сергій Васильович зазначив, що диплом Національного університету «Одеська юридична академія» - це шлях до успішної кар'єри, що щорічно доводять його випускники:

Практично всі голови палат Верховного Суду України є випускниками Київського інституту інтелектуальної власності і права. Ось, наприклад, Богдан Львів на сьогоднішній день він заступник голови Верховного Суду України і під час зустрічі він мені розповів, наскільки необхідні знання в області інтелектуальної власності в його роботі, тому як вони часто стикаються з цим на практиці.

Сергій Васильович побажав студентам стати успішними професіоналами, знайти своє істинне призначення, а також творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого. І додав, що alma-mater завжди чекає своїх випускників в стінах вишу.

З вітальним словом звернувся також і директор Київського інституту інтелектуальної власності і права Василь Іванович Фелик. Він запевнив, що випускники інституту є показником плідної роботи всього професорсько-викладацького складу.

Інтелектуальна власність має величезне значення, оскільки ми повинні знати свої права в будь-якій сфері діяльності і вміти захищати їх. У нашому університеті в рамках навчальних програм ми готуємо і випускаємо кращих висококваліфікованих фахівців, які на сьогоднішній день заявили про себе не тільки в Україні, а й за кордоном - в країнах Європи. - підкреслив Василь Фелик.

На урочистій лінійці, присвяченій врученню дипломів магістрів поруч стоять зовсім юні випускники і люди, що вже мають кілька дипломів про вищу освіту - судді, вчені, підприємці, зірки шоу-бізнесу, головні редактори та директора телекомпаній. Серед них українська співачка, володарка премії «Золота зірка» Наталя Валевська, шеф-директор телерадіокомпанії «5 канал» Володимир Мжельський, український журналіст, ведучий програми «Світ навиворіт» на телеканалі «1 + 1» Дмитро Комаров, генеральний директор компанії «Ера медіа »Ігор Лоташевський, директор Київ ТБ Світлана Криворучко.

У цей святковий і знаменний день мені б дуже хотілося подякувати рідному вишу за прекрасних викладачів, за такі необхідні в наш час знання і за незвичайну студентську атмосферу. - із захопленням розповіла виконуюча обов'язки директора телеканалу «Київ» Світлана Криворучко.

Святкову атмосферу заходу підтримувала концертна програма, зокрема, відкриття церемонії вручення дипломів ознаменував гімн України, виконаний відомою співачкою, лауреатом багатьох видатних премій і міжнародних конкурсів, переможницею телепроекту «Шанс» Наталею Валевською.

У шоу-бізнесі, як ніде, дуже важливі знання в сфері інтелектуальної власності. Найпростіший приклад - це коли інші особи без дозволу виконують твою пісню і коли необхідно захистити свої авторські права, в моїй практиці були такі прецеденти і я впевнена, що знання, отримані під час навчання у Київському інституті інтелектуальної власності і права, мені точно знадобляться в моїй подальшій творчій кар'єрі. - висловила впевненість співачка.

Вчений Ілля Кличків, який в цьому році отримав диплом магістра Київського інституту інтелектуальної власності і права розповів про важливість права інтелектуальної власності для розвитку сучасної науки в Україні.

Я представляю науковий інститут - Інститут електрозварювання і на сьогоднішній день в науці дуже актуальним є питання захисту прав інтелектуальної власності. На мій погляд, необхідно правильно розробляти політику захисту наукових досягнень українських вчених і також необхідно вміти правильно керувати цим процесом. - підкреслив Ілля Кличків.

Питання захисту права інтелектуальної власності на сьогоднішній день в Україні стоять дуже гостро. Крім слабкого правового захисту, не вистачає фахівців, які спеціалізуються на темі захисту і реалізації творів інтелектуальної праці. Національний університет «Одеська юридична академія» є єдиним в Україні вишом, де готують фахівців в цій сфері.

У нинішньому році Київський інститут інтелектуальної власності і права випустив 220 магістрів права і магістрів менеджменту і системного аналізу. Хтось із них обов'язково буде захищати в судах авторські напрацювання українців, інші будуть допомагати вміло їх використовувати і стежити за тим, щоб права авторів не порушували. У будь-якому випадку, знання, отримані в інституті, точно будуть використані на практиці - всі випускники вже працевлаштовані за фахом.

Новини університету Київський інститут інтелектуальної власності і права НУ «ОЮА» випустив понад 200 магістрів