Свій ювілей відзначає Харитонов Євген Олегович!

e-mail Друк

Сьогодні свій ювілей відзначає видатний вчений, чудовий викладач, завідувач кафедри, доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент Національної академії правових наук України Харитонов Євген Олегович!

Зусиллями Євгена Олеговича була сформована школа римського права. В індивідуальних і колективних монографічних розробках, підручниках, посібниках ставилися і вирішувалися актуальні проблеми римського приватного права і його вплив на сучасне законодавство України. Під керівництвом професора Харитонова були написані і захищені дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, в яких досліджувалися окремі інститути римського права та їх рецепція в сучасному законодавстві України.

Від імені багатотисячного професорсько-викладацького колективу Національного університету «Одеська юридична академія» бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної життєвої енергії, сили, мудрості, натхнення, здійснення всіх мрій та сподівань.

Нехай будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

Новини університету Свій ювілей відзначає Харитонов Євген Олегович!