Курова

Курова Анастасия Владимировна – старший преподаватель кафедры, кандидат психологических наук

Курова А.В. Проблема суб’єктивного благополуччя в психологічній науці / А.В. Курова //Вісник Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова.  – Том 18. – Випуск 22. – Ч.2. Психологія. – С. 190-195. (фахове видання).

Курова А.В. Суб’єктивне благополуччя як складова частина задоволеності життям / А.В. Курова // Вісник Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова. – 2013. – Том 18. – Випуск 23 Психологія. – С. 158-164. (фахове видання).

Курова А.В. Деякі аспекти суб’єктивного благополуччя особистості / А.В. Курова // Вісник Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова. – 2014. – Т.19. – Вип.1 (31). – С. 174-179. (фахове видання).

Курова А.В. Задоволеність життям та суб’єктивне благополуччя особистості / А.В. Курова // Вісник Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова. – 2015. – №4. – С. 221-232. (фахове видання).

Курова А.В. Концепт суб’єктивного благополуччя особистості в психології / А.В. Курова // Науковий вiсник Херсонського державного унiверситету. Серiя «Психологiчнi науки». Херсон 2015. – Том 1. – Випуск 1. – С. 38-41. (фахове видання).

Курова А.В. Гендернi аспекти суб’єктивного благополуччя особистості /А.В. Курова// Science and Education a New Dimension. Pedagogy and Psychology, III (28), Issue: 55, Budapest, 2015. – 82-85. (фахове видання).

Курова А.В. Субъективное благополучие как детерминанта профессионального саморазвития педагога / А.В.Курова. [материалы Международной научно-практической конференции «Психология труда и профессиональное развитие педагога: актуальное состояние, проблемы и перспективы»]. – г. Бирск, 2012 . – С. 41-44.

Курова А.В. Внутренние предикторы субъективного благополучия будущих психологов/ А.В. Курова [матеріали Міжнародної науково-практичної конференції «Психолого-педагогические проблемы личности и общества»]. –  Дніпропетровськ (20 лютого, 2014 р.). – С. 26-27.

Курова А.В. Суб’єктивне благополуччя психолога як загально- психологічна проблема / А.В. Курова // Розвиток особистостi у рамках просторово – часової організації життєвого шляху [Матерiали Міжнародної науково-практичної конференції молодих науковців «Розквiтання-7»]. – Одеса (24-26 квiтня, 2014 р.). – С.137-138.