Вітаємо Мінаса Рамзесовича Аракеляна з Днем Народження!

e-mail Друк

В цей чудовий літній день свій День народження відзначає проректор з навчальної роботи Національного університету «Одеська юридична академія», кандидат юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Мінас Рамзесович Аракелян.

Уже понад 10 років шановний Мінас Рамзесовіч займає посаду проректора Національного університету «Одеська юридична академія» та є прекрасним прикладом людини, якій вдається успішно поєднувати адміністративну роботу на відповідальній посаді з проведенням численних наукових досліджень. Мінас Рамзесович користується величезною повагою серед колег і студентів, а за вагомий особистий внесок у розвиток юридичної освіти в Україні нагороджений нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти».

Шановний Мінас Рамзесович! Від імені всього багатотисячного професорсько-викладацького і студентського колективу Національного університету «Одеська юридична академія» щиро вітаємо з Днем народження і висловлюємо Вам величезну подяку за щоденну плідну працю на благо розвитку нашого університету! Нехай Ваша робота приносить Вам тільки позитивні емоції, а здоров'я ніколи не підводить! Професійних успіхів, творчого натхнення та невичерпного оптимізму!

Новини університету Вітаємо Мінаса Рамзесовича Аракеляна з Днем Народження!