Засідання Ректорату НУ «ОЮА»

e-mail Друк

11 червня відбулося чергове засідання Ректорату Національного університету «Одеська юридична академія».

Відкриття засідання було ознаменовано поздоровленням з днем народження проректора з навчальної роботи НУ «ОЮА», кандидата юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Мінаса Рамзесовича Аракеляна та декана факультету адвокатури, кандидата юридичних наук, доцента Євгена Сергійовича Хижняка.

Далі проректор з навчальної роботи, професор Мінас Рамзесович Аракелян виступив з доповіддю, в якій підбив підсумки державних іспитів бакалаврів.

Нагадаємо, що в цьому навчальному році студенти 4 курсу складають державний іспит з юридичних дисциплін в тестовій формі в два блоки: перший блок – Право, другий блок - Іноземна мова (на вибір: англійська, французька, німецька) та Логічне мислення.

Мінас Рамзесович зауважив, що на сьогоднішній день показники факультетів позитивні, державні іспити будуть продовжуватися до кінця червня.

Наступне питання на порядку денному стало підготовка до складання ЗНО на магістратуру. Членами ректорату було прийнято рішення розселити студентів-бакалаврів, що будуть складати ЗНО на магістратуру 11, 13 липня, в гуртожитки та забезпечити всі умови для успішного складання даних іспитів. Загальна кількість студентів, які зареєструвалися для здачі Єдиного фахового вступного випробування і Єдиного вступного іспиту при вступі на магістратуру в НУ «ОЮА» – 2114.

Нагадаємо, що за рейтингом МОН України НУ «ОЮА» очолив ТОП-6 вишів, в яких зареєструвалися вступники на ЗНО до Магістратури.

Ще однією важливою темою на порядку денному стала тема проведення вступної кампанії до Національного університету «Одеська юридична академія».

Відповідальний секретар Приймальної комісії 2018-2019 рр. Євген Сергійович Хижняк розповів, що наразі ведеться активна підготовка вступної кампанії, яка розпочнеться вже 2 липня.

В рамках засідання Ректорату було анонсовано про створення Консультаційного сервісного центру допомоги абітурієнтам у створенні електронних кабінетів для реєстрації під час вступу до Національного університету «Одеська юридична академія», який був створений з ініціативи президента університету, академіка Сергія Васильовича Ківалова.

Новини університету Засідання Ректорату НУ «ОЮА»