VII Спартакіада професорсько-викладацького складу та співробітників НУ «ОЮА»

e-mail Друк

З метою популяризації заняття спортом та активного способу життя з ініціативи президента Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Васильовича Ківалова щорічно в університеті проходить Спартакіада професорсько-викладацького складу та співробітників НУ «ОЮА».

Цього року з 29 травня по 11 червня відбулася вже сьома Спартакіада професорсько-викладацького складу та співробітників НУ «ОЮА», яка була проведена кафедрою фізичного виховання та Профкомом університету.
За цей час усі бажаючі співробітники університету взяли участь у змаганнях з різноманітних видів спорту. Зокрема, волейбол, міні-футбол, настільний теніс, кульова стрільба, дартс та шахи.

«Сьогодні той, хто займається спортом - той володіє силою. Спорт - один із самих важливих напрямків в діяльності нашого вишу. Я дуже задоволений тим, що на сьогоднішній день в нашому університеті займаються спортом викладачі, співробітники, керівництво. Адже вони гарний приклад для студентів. Ми створили кращу спортивну матеріальну базу. Гості нашого університету завжди відзначають, що спортивна матеріально-технічна база нашого вишу знаходиться на дуже високому рівні серед навіть спеціалізованих спортивних установ. Ми і надалі будемо розвивати та всіляко заохочувати тих, викладачів і співробітників нашого університету, які є прикладом як в науці, так і в спорті», - зазначає президент НУ «ОЮА», академік Сергій Васильович Ківалов.

Протягом змагань співробітники та викладачі показали високий рівень професіоналізму: адже багато з них -  кандидати у майстри спорту та майстри спорту.

11 червня відбулося урочисте закриття Спартакіади та нагородження призерів, яке провели президент університету Сергій Васильович Ківалов та новообраний голова Первинної профспілкової організації університету доцент Валентин Андрійович Федоров. Переможці та призери змагань отримали грамоти, пам’ятні таблички та кубки.

Результати змагань склалися наступним чином:
І місце у змаганнях з дартсу: доцент кафедри цивільного права - доцент Фасій Богдан Володимирович;
ІІ месце: декан факультету цивільної та господарської юстиції –доцент Колодін Денис Олексійович;
ІІІ місце: старший викладач кафедри фізичного виховання - Нікітченко Маргарита Борисівна;

І місце у змаганнях з настільного тенісу: доцент кафедри організації судових, правоохоронних органів та адвокатури – доцент Свида Олексій Георгійович;
ІІ місце: декан факультету цивільної та господарської юстиції – доцент Колодін Денис Олексійович;
ІІІ місце: старший викладач кафедри фізичного виховання
Головко Віктор Михайлович;

І місце у змаганнях з кульової стрільби (серед жінок): директор ЦООПІАР – доцент Ващук Олеся Петрівна;
ІІ місце: секретар деканату факультету цивільної та господарської юстиції - Потребенко Ольга Миколаївна;
ІІІ місце: старший лаборант підготовчого відділення ЦООПІАР - Ярощук Аліна Сергіївна;

І місце у змаганнях з кульової стрільби (серед чоловіків):
начальник охорони - Лещинський Олександр Миколайович;
ІІІ місце: декан судово-адміністративного факультету – доцент Тодощак Олег Володимирович;

І місце у змаганнях з шахів: декан факультету міжнародно-правових відносин – доцент Неугодніков Андрій Олександрович;

І місце у змаганнях з міні-футболу: команда факультету цивільної та господарської юстиції;
ІІ місце: команда інституту кримінальної юстиції;
ІІІ місце: команда судово-адміністративного факультету;

І місце у змаганнях з волейболу: команда факультету цивільної та господарської юстиції;
ІІ місце: команда інституту кримінальної юстиції.
Щиро вітаємо переможців! Бажаємо здоров'я , натхнення до тренувань та нових перемог!

Новини університету VII Спартакіада професорсько-викладацького складу та співробітників НУ «ОЮА»