Шановні вступники!

e-mail Друк

2018 06 13

В цьому році з ініціативи президента Національного університету «Одеська юридична академія», академіка Сергія Васильовича Ківалова на базі університету відкрився Консультаційний центр допомоги вступникам зі створення електронних кабінетів, реєстрації і подачі документів. Надають консультації висококваліфіковані співробітники університету, які пройшли спеціальну підготовку.

Відзначимо, що Консультаційний центр допомоги вступникам Національного університету «Одеська юридична академія» вже почав свою роботу, він знаходиться в приміщенні приймальної комісії за адресою вул. Академічна, 2, 1 поверх. Працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00. А з 2-го липня буде працювати без вихідних. Фахівці Центру надають всю необхідну інформацію щодо термінів подачі документів, прав і обов'язків вступника, всіх передбачених пільг, і головне, надають всю необхідну допомогу в реєстрації електронних кабінетів і подачі документів для вступу.

Реєстрація електронних кабінетів в цьому році стартує з 2 липня, а прийом документів в електронному вигляді триватиме з 12 по 26 липня.