e-mail Друк

З 2 по 7 липня в рамках реалізації договору про співпрацю в Національному університеті «Одеська юридична академія» проходила Міжнародна програма стажування «Правові системи сучасності: традиції і транзиції», учасниками якої стали докторанти та викладачі Вищої школи права «Адилет» Каспійського університет (Алмати, Республіка Казахстан).

Міжнародна програма стажування – цикл навчальних заходів, присвячених аналізу розвитку національних правових систем в умовах глобалізації. Мета програми – забезпечити глибоке розуміння традицій і новацій формування сучасних правових систем, сприяти конструктивному професійному діалогу в умовах масштабних правових змін в країнах транзиції.

Протягом тижня казахстанські колеги відвідали лекції провідних викладачів Національного університету «Одеська юридична академія», працювали з фондами Наукової бібліотеки університету, взяли участь в ознайомчому візиті до Київського районного суду міста Одеси

Міжнародна програма стажування стала дискусійним майданчиком для українських і казахстанських юристів, які цікавляться сучасними тенденціями юридичної теорії і практики.

По завершенню програми стажування представники Вищої школи права «Адилет» Каспійського університету високого оцінили досягнення Національного університету «Одеська юридична академія» в сфері розвитку юридичної освіти і науки, і висловили побажання продовжити співпрацю між двома ЗВО в майбутньому.

Національний університет «Одеська юридична академія» вже має значний досвід співпраці з казахстанськими колегами.

В рамках програми міждержавного обміну і міжвідомчих угод громадяни Республіки Казахстан навчалися в структурних підрозділах університету в Одесі і Києві. Багато з них зайняли керівні посади в органах Генеральної прокуратури і органах управління інтелектуальною власністю Республіки Казахстан.

Представники Одеської школи права брали участь в якості експертів в робочій групі по розробці Підприємницького Кодексу Республіки Казахстан.

У лютому 2014 року Національний університет «Одеська юридична академія» організував програму стажування для магістрів Казахського гуманітарно-юридичного університету (Астана).

Організація програми стажування для докторантів та викладачів Вищої школи права «Адилет» Каспійського університету стало черговим закономірним кроком у розвитку зв'язків між юридичними спільнотами України і Республіки Казахстан.

Новини університету Відбулася міжнародна програма стажування «Правові системи сучасності: традиції і транзиції»