Випускниця НУ "ОЮА" завоювала титул «Міс СНД - 2018»

Випускниця НУ "ОЮА" завоювала титул «Міс СНД - 2018»

e-mail Друк

У столиці Казахстану місті Астані недавно завершився міжнародний конкурс краси «Міс СНД - 2018». У цьому році він був присвячений 20-річчю столиці Казахстану і об'єднав 19 конкурсанток у віці від 18 до 27 років, які представляли 16 різних держав, в тому числі Грузію, Україну, Литву, Латвію, Естонію, які взяли участь в конкурсі як запрошені країни. За результатами конкурсу найкрасивішою дівчиною Співдружності Незалежних Держав стала представниця України, випускниця Національного університету «Одеська юридична академія» Тетяна Акуленко.

Учасниць очікував серйозний конкурсний відбір, який проходив в кілька етапів - спочатку дівчата демонстрували свої національні костюми, потім дефілювали в коктейльних сукнях, ну а завершальним став вихід у вечірніх сукнях.

Конкурсантки провели в Астані 10 днів, за цей час журі змогли краще пізнати кожну дівчину, що дозволило зробити більш усвідомлений вибір переможниці не тільки основі зовнішніх даних, але і з огляду на їх внутрішню красу і харизму.

Сама Тетяна Акуленко не приховує своєї радості від перемоги в конкурсі і зазначає, що такий результат багато в чому став можливий завдяки підтримці сім'ї, друзів і рідного університету. До слова, в цьому році дівчина з відзнакою закінчила факультет прокуратури та слідства (кримінальної юстиції) Національного університету «Одеська юридична академія» та зараз успішно працює в юридичній компанії.

Від участі в конкурсі залишилися тільки найтепліші враження, було приємно, що оцінювали не тільки зовнішність, а й особисті якості, і то, як дівчина себе подає. На мій погляд, це дуже правильно, адже краса повинна бути наповнена. Перемогти було нелегко, всі учасниці були дуже гідними, але завдяки наполегливості, внутрішній силі та волі до перемоги мені вдалося завоювати найкращий результат і для мене це велика честь і велика гордість. Величезне значення мала підтримка України на цьому важливому міжнародному конкурсі, підтримка моїх рідних і близьких, моїх друзів і, звичайно ж, мого рідного університету, завдяки чому я змогла повірити в себе, зібрати всю свою волю в кулак і ще раз довести, що українки завжди були, є і будуть найкрасивішими. Хочу сказати величезне спасибі президенту нашого університету Сергію Васильовичу Ківалову за  підтримку, причому не тільки на цьому, а й на інших конкурсах, і звичайно ж за знання, отримані в університеті, завдяки яким я зараз успішно працюю за фахом. І хоча я вже закінчила університет, тут за мене, як і раніше вболівають, коли я беру участь в конкурсах і мені це неймовірно приємно,
 - із захопленням розповіла Тетяна Акуленко.

До слова, це вже не перша яскрава перемога Тетяни - буквально місяць назад дівчина завоювала почесний титул «Miss Tourism Black Sea» на міжнародному конкурсі краси «Miss Tourism International, Ukraine, Black Sea-2018».
Зараз дівчина є особою громадської організації «Мангуст», з нею співпрацюють організатори конкурсу «Міс СНД» і у неї багато планів на майбутнє. Однак, красуня воліє поки що тримати їх в секреті, адже, за її словами, порадувати результатом набагато краще, ніж похвалиться планами.

Зрозуміло, планів на майбутнє маса, однак я така людина, що не люблю заздалегідь про що-небудь розповідати. Наприклад, про мою участь в конкурсі краси «Міс СНД» взагалі мало хто знав, крім моїх близьких і мого університету, поки моя перемога не стала загальновідомою. Звичайно ж, я хочу продовжувати займатися моделінгом, брати участь в конкурсах. Бути «Міс СНД» - це дуже почесно, і я буду з гордістю нести свій титул і намагатися йому відповідати,
- поділилася Тетяна Акуленко.

Слід зазначити, що протягом всієї історії Національного університету «Одеська юридична академія» його студентки домагалися висот на престижних всеукраїнських і міжнародних конкурсах краси. Щорічний університетський конкурс краси «Міс академія» відкриває перед дівчатами широкі перспективи в кар'єрі і творчості.

Першою на Олімп краси і популярності зійшла випускниця університету Олександра Ніколаєнко - ще студенткою отримала перемогу на конкурсі «Міс Академія-2001», вона завоювала цілий ряд престижних титулів - «Міс Одеса-2001», «Міс Україна - Південь-2001», «Міс Україна -2001 », а потім стала фіналісткою конкурсів« Міс Всесвіт -2001 »,« Міс американська мрія -2001 »,« Міс туризм інтернешнл-2002 ». Олександра Ніколаєнко з 2005 року постійно жила в США, так як за контрактом їй потрібно було брати участь там в конкурсах краси. На початку 2009 року Олександра вийшла заміж за американського мільярдера Філа Раффіна, чий статок на той момент «Форбс» оцінив більш ніж в два мільярди доларів. Сьогодні Олександра Ніколаєнко-Раффін - щаслива дружина і мати двох дітей. В Одесу відвідати рідний університет вона приїжджала разом з Віце-Міс Всесвіт-2011 Олесею Стефанко, яка також є випускницею Одеської юридичної академії та починала свій творчий з перемоги на конкурсі «Міс Академія».

Олеся Стефанко тоді була студенткою факультету прокуратури та слідства (кримінальної юстиції), а Олександра Ніколаєнко факультету цивільної та господарської юстиції.

Тим часом, університет продовжує запалювати нові зірки - переможниця конкурсу «Міс Академія - 2017» студентка судово-адміністративного факультету Вероніка Шувалова в минулому році удостоїлася титулу «Міс Одеса».
Зараз дівчина активно готується до участі в національному конкурсі «Міс Україна-Всесвіт», незважаючи на щільний графік багато займається благодійністю - допомагає дитячим будинкам Одеси та притулку для бездомних тварин, а недавно спробувала себе в новому амплуа - увійшла до складу журі міжнародного конкурсу краси « Miss Tourism International, Ukraine, Black Sea-2018».

Свого часу студентка факультету міжнародно-правових відносин НУ «ОЮА» Христина Гончарова також ставала найкрасивішою дівчиною нашого міста, удостоївшись титулу «Міс Одеса--2015».

Серед недавніх перемог варто відзначити Вікторію Ганусовську, студентку факультету цивільної та господарської юстиції, яка на всеукраїнському конкурсі краси і талантів завоювала титул Королева України-Planet і вже зовсім скоро на конкурсі краси в Грузії побореться за звання найкрасивішої дівчини планети.

До речі, свою першу корону Вікторія також здобула на конкурсі «Міс академія 2016», ставши красунею року в університеті.

Участь в конкурсах краси не тільки допомагає дівчатам стати впевненими в собі, а й розвиває організаторські здібності, що найкращим чином доводить приклад студентки магістратури Національного університету «Одеська юридична академія» Вікторії Мельниченко.

Після участі в конкурсі «Міс Академія - 2016», перемоги на конкурсі краси Міс Одеса-Всесвітня і участі в міжнародному конкурсі Miss Tourism International, де вона увійшла в топ-15 найкрасивіших дівчат світу, Вікторія зайнялася організаторською діяльністю і на сьогоднішній день є директором регіонального конкурсу краси Королева Одеси-International.
Як бачимо, для багатьох конкурс краси «Міс Академія», приурочений до Дня народження Національного університету «Одеська юридична академія», став справжньою путівкою в життя. Дівчата не тільки отримали якісну освіту в рідній alma mater, досягли великих успіхів в кар'єрі, але і в повній мірі розвиваються, як творчі і талановиті особистості!

Новини університету Випускниця НУ "ОЮА" завоювала титул «Міс СНД - 2018»