НУ «ОЮА» увійшов до ТОП-100 найпопулярніших вузів України!

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» увійшов до ТОП-100 вищих навчальних закладів за кількістю заяв від вступників. Даний рейтинг опублікував портал «Освіта.ua».

НУ «ОЮА» став одним з лідерів серед вищих навчальних закладів за кількістю заяв від абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти.

Станом на ранок 27 липня в НУ «ОЮА» було подано понад 7 тисяч заяв.

Нагадаємо, що раніше по рейтингу МОН України НУ «ОЮА» очолив ТОП-6 вузів за кількістю зареєстрованих на ЗНО до Магістратури.

Більш того, Національний університет «Одеська юридична академія» знову став одним з кращих вузів за кількістю студентів, які позитивно здали тестування при вступі до магістратури.В середньому показник по університету склав 94,3%, що є одним з кращих показників по країні. У той же час деякі факультети показали 100% успішної здачі, наприклад, факультет журналістики, факультет цивільної та господарської юстиції, факультет психології, політології та соціології та інші.

Це не дивно, адже Національний університет «Одеська юридична академія» є провідним спеціалізованим вищим навчальним закладом і лідером юридичної освіти на Півдні України.

Самі ж вступники серед причин вступу саме до НУ «ОЮА» відзначають високий рівень професорсько-викладацького складу, якісні знання і сучасну матеріально-технічну базу університету.

Всього до вищих навчальних закладів України було подано більше 1, 6 млн заяв від вступників. У ТОП-100 також увійшли 7 одеських вузів.

Детальніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/61479/

Новини університету НУ «ОЮА» увійшов до ТОП-100 найпопулярніших вузів України!