Найкращі абітурієнти обирають Національний університет «Одеська юридична академія»

Найкращі абітурієнти обирають Національний університет «Одеська юридична академія»

e-mail Друк

Основний етап вступної кампанії-2018 вже відбувся, а тому зараз саме час підводити її результати. За підрахунками кількості заяв, поданих через особисті електронні кабінети абітурієнтів, складено рейтинг найпопулярніших, серед абітурієнтів, університетів нашої країни, в який традиційно входить Національний університет «Одеська юридична академія».

Даний університет вже не перший рік зберігає провідні позиції за кількістю бажаючих отримати вищу освіту в його межах, на що є цілий ряд вагомих причин, про які ми писали раніше. Однак, оцінюючи рейтинг того чи іншого інституту вищої освіти, важливо не тільки кількісні, але й якісні показники.

У цьому році по всій країні випускники шкіл показали дуже низькі результати зовнішнього незалежного оцінювання, а кожен 7-й абітурієнт провалив ЗНО. Зрозуміло, що це не могло не вплинути на якісний показник абітурієнтів вступної кампанії-2018 року. В ситуації загального крайнього низького рівня результатів ЗНО в багатьох університетах прийшли абітурієнти з мінімальними конкурсними балами. І якщо ще 5-10 років назад абітурієнти буквально змагалися за вступ в університет, а кількість людей на одне місце била всі рекорди, то тепер все з точністю навпаки: тепер університети борються за абітурієнтів, а на багатьох спеціальностях конкурси змінились тотальними недоборами.

В цьому році всього лише 222 українських абітурієнта отримали максимальний бал на ЗНО, з них 12 осіб отримали 200 балів з двох предметів. Нам вдалося поспілкуватися з однією з таких абітурієнтів – Лідія Ровенко набрала максимально можливий конкурсний бал - 200 балів. Дівчина з золотою медаллю закінчила Одеську гімназію № 2 і тепер буде навчатися на факультеті цивільної та господарської юстиції НУ «ОЮА». З таким конкурсним балом Лідія мала можливість вступити в абсолютно будь-яку установу вищої освіти нашої країни, проте вибрала саме Національний університет «Одеська юридична академія».

Ще під час навчання в гімназії я почула про Академію, про те, що тут хороша матеріальна база і дуже цікаво навчатися. До того ж, це спеціалізований юридичний навчальний заклад та багато предметів тут вивчаються поглиблено, зокрема, я знаю, що на факультеті цивільної та господарської юстиції, де я буду навчатися, вивчають такі важливі на сьогоднішній день предмети, як «IT-право» і «Електроне судочинство», займаються у спеціалізованому IT-центрі - навчання в НУ «ОЮА» обіцяє бути дуже цікавим. А тому я так для себе вирішила - якщо вже отримувати юридичну освіту - то лише в самому кращому юридичному університеті нашої країни»,  - поділилася Лідія Ровенко.

Зрозуміло, що за високими конкурсними балами стоїть багато місяців підготовки до ЗНО і років відмінної освіти в школі.

Вступ до університету – це дуже важливий крок, адже саме в цей момент відбувається вибір не тільки місця навчання, але й своєї майбутньої професії. Ну а для того, щоб такий вибір був, і щоб можна було поступати саме в той університет, в який хотів, звичайно, потрібно мати високий конкурсний бал. Я дуже старанно готувалась до ЗНО, паралельно старалася отримати максимально високі оцінки за шкільними предметами, і якщо золота медаль у гімназії була цілком очікуваною, то конкурсний бал у 200 балів навіть для мене став незрозумілою. Я звісно була впевнена у тому, що добре зможу скласти ЗНО, але такий результат все ж таки приємно здивував. В будь якому випадку я рада, що мої старання принесли мені такі хороші результати і я раджу всім дітям, які будуть поступати наступного року, дуже ретельно готуватися до ЗНО, щоб бути впевненими у своїх знання та мати можливість отримати максимальні оцінки,  - радить Лідія Ровенко.

Нагадаємо, що за станом на ранок 27 липня в НУ "ОЮА" подано понад 7 тисяч заяв. А якщо взяти до уваги статистику, то набір на перший курс склав на 20% більше, ніж минулого року, і це дуже хороша тенденція, свідчить про стрімкий розвиток вузу.

Крім того, раніше за рейтингом Міністерства освіти і науки України НУ "ОЮА" очолив ТОП-6 вузів за кількістю зареєстрованих на ЗНО в магістратуру.

Як видно, самі кращі абітурієнти вибирають своїм місцем навчання саме Національний університет «Одеська юридична академія», а все тому, що навчатися тут - цікаво, престижно та перспективно, а по закінченні випускники отримують не тільки диплом про вищу освіту, але і популярну на ринку праці професію і всі необхідні для роботи по ній знання. В який раз бездоганно працює старе як світ правило: успіх йде до успіху.

Новини університету Найкращі абітурієнти обирають Національний університет «Одеська юридична академія»