Кафедра іноземних мов № 2 НУ «ОЮА» запрошує Вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Паралелі та контрасти: мова, культура, комунікація»

e-mail Друк

Кафедра іноземних мов № 2 НУ «ОЮА» запрошує Вас взяти участь у
ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції
«Паралелі та контрасти: мова, культура, комунікація»,
яка відбудеться 2 листопада 2018 р.
у Національному університеті «Одеська юридична академія»
 Одеса, Академічна, 2/1, Музей рідкісної книги НУ «ОЮА»)

На конференції «Паралелі та контрасти: мова, культура, комунікація» розглядаються проблеми порівняльно-історичного, типологічного, зіставного, міжкультурного, контактного мовознавства, юридичної лінгвістики, перекладу, теорії комунікації та інформаційних технологій у лінгвістиці.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Форма участі у конференції: очна, заочна.

Необхідна інформація!

Для участі у конференції потрібно в термін до 22 жовтня 2018 р. зареєструватися за посиланням у пункті №1 та направити на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду такі матеріали:
1)    https://goo.gl/forms/YJdyWi0zNw8mSIa03 ;
2)    текст доповіді, оформлений відповідно до вимог;
3)    відскановану рецензію наукового керівника.

За більш розгорнутою інформацією щодо тематичних напрямків роботи конференції та умов участі звертайтеся на кафедру іноземних мов №2 НУ «ОЮА» або за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контактна інформація:

Голова оргкомітету: