e-mail Друк

З 24 по 28 вересня в м. Мінськ пройшла XIII Міжнародна юридична олімпіада «Молодь за мир», в якій прийняли участь студенти та експерти в галузі міжнародного права з Великобританії, Польщі, Нідерландів, Фінляндії, Франції, Казахстану, Молдови, Румунії, України, Росії та Республіки Білорусь.

Команда Національного університету «Одеська юридична академія» у складі студентів 3 курсу факультета міжнародно-правових відносин Баланчук Христини та Подченка Юрія, а також студента 4 курсу факультету прокуратури та слідства Бежика Артема змагалася у знанні міжнародного права з 11 командами з провідних університетів Європи та Азії.

Міжнародна юридична олімпіада  «Молодь за мир» є частиною глобальної ініціативи ООН «Академічний вплив», що об`єднує інститути вищої освіти ООН, з метою активної підтримки 10 міжнародно визнаних принципів щодо прав людини, освіченості, сталого розвитку і вирішення конфліктів. Головна мета заходу - поширення серед молоді ідеї рівності ведення конструктивного діалогу, демонстрування важливості мирного співіснування націй. Міжнародна юридична олімпіада  «Молодь за мир» не має аналогів у Східній Європі, і входить в трійку найпрестижніших європейських конкурсів з міжнародного права.

В якості членів журі у конкурсі беруть участь провідні  експерти в галузі міжнародного права.

Програма заходу включає також цикл відкритих лекцій з міжнародного права за участі найкращих спікерів сьогодення в галузі міжнародного права.

Міжнародна юридична олімпіада «Молодь за мир» вже тринадцятий рік поспіль проходить за сприянням Міжнародного університету «МИТСО» (Республіка Білорусь).

Новини університету Студенти НУ «ОЮА» взяли участь у XIII Міжнародній юридичній олімпіаді «Молодь за мир» в м. Мінськ