e-mail Друк

Наукова бібліотека Національного університету «Одеська юридична академія» вчергове виступила майданчиком для знайомства та спілкування автора із своїм читачем.

На початку жовтня студенти Університету отримали можливість познайомитися з журналістом, письменницею і сценаристом Оленою Антоновою, яка представила свою книгу «Мои дорогие далекие предки» (Одесса, КП ОГТ, 2016).

Нове видання, подароване автором до фонду бібліотеки ще влітку, розкриває захоплюючу історію одеської сім'ї, яка протягом століть міцно переплела долі людей різних національностей. Саме така полікультурність і є відмінною рисою українського півдня, яка, однак, ніколи не була роз'єднуючою, а лише додавала властивий тільки цьому регіону колорит і самобутність.

Великий інтерес викликала розповідь Олени Антонової про особливості пошуку необхідних для дослідження матеріалів у різних архівах, відкритих базах даних, а також про прийняття творчих рішень, сумнівах і творчих пошуках, які супроводжували процес написання книги.

До презентації була підготовлена розлога книжкова виставка-експозиція «Багатонаціональна Одеса», на якій були представлені цікаві роботи з краєзнавства.

Новини університету Зустріч з автором книги «Мої дорогі далекі предки» Оленою Антоновою у науковій бібліотеці НУ «ОЮА»