В НУ «ОЮА» відзначили професійне свято День юриста

В НУ «ОЮА» відзначили професійне свято День юриста

e-mail Друк

Урочисте святкування з нагоди Дня юриста в провідному університеті країні, який є лідером найпрестижніших українських та міжнародних рейтингів, по праву носить горде звання флагмана у сфері юридичної освіти і є центром розвитку юридичної науки - Національному університеті «Одеська юридична академія» почалося з привітання президента університету, академіка Сергія Ківалова:

У поліції є окреме свято, в юстиції є окреме свято, але всіх нас об'єднує це свято, який ми називаємо День юриста. І я пам'ятаю, в далекі 90-ті роки, коли ми просили Президента країни Леоніда Даниловича Кучму - ми так йому і пояснювали - зробімо свято для всіх юристів нашої країни і нам вдалося переконати Президента, щоб це свято відзначалося, щоб це свято було, і щоб ми мали можливість збиратися

У цей святковий день в залі присутні - професори, викладачі, студенти Національного університету «Одеська юридична академія», Юридичного коледжу, Міжнародного гуманітарного університету та почесні гості. За плідну наукову діяльність, високий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців юридичної справи і високий професіоналізм президент університету вручив членам колективу ВНЗ почесні грамоти Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради. А також за активну і багаторічну співпрацю з Національним університетом «Одеська юридична академія» та вагомий внесок у розвиток вітчизняної юриспруденції вручив ювілейні золоті медалі університету, виготовлені Національним банком України з нагоди 20-річчя вузу керівництву Одеської місцевої прокуратури №3, представникам Головного територіального управління юстиції в Одеській області, академікам і членам-кореспондентам Національної академії правових наук України.

Я з величезним задоволенням відвідала ваш захід, із задоволенням і з великою несподіванкою прийняла нагороду з рук вашого почесного Президента. Найсвітліші та найкращі враження і привітання всьому колективу. - привітала академік Національної академії правових наук України Антоніна Бобкова.

Сьогодні цей університет став прикладом не тільки для юридичних закладів південних областей, а й для всієї країни, тому що в Вашому навчальному закладі навчаються студенти з різних областей України, вони сюди із задоволенням їдуть, поступають і це говорить про те, що тут засновані нові ідеї в підготовці юридичних кадрів. - впевнений академік Національної академії правових наук України Володимир Андрейцев.

Особливо приємно, що державне свято організоване за участю президента академії, керівництва, студентів, викладачів. Збираються, вітають один одного. Сергій Васильович сказав, що в цьому і є єдність колективу і збоку відчувається, що є лідер, який веде цей колектив. - каже Член-кореспондент Національної академії правових наук України Володимир Носик.

Сьогодні тисячі висококласних фахівців - випускників університету працюють в системі органів місцевої та державної влади, органах юстиції, прокуратури, Національної поліції та інших правоохоронних органах.

Національний університет «Одеська юридична академія» - це Альма Матер юридичної науки. Для мене велика честь отримати таку нагороду і хотілося б від себе особисто, як юриста з більш, ніж 20-річним стажем привітати всіх студентів, викладачів, і всіх юристів України з цим професійним святом. - привітав прокурор Одеської міської прокуратури №1 Сергій Сакал.

Я вважаю, що це один з найкращих університетів України в принципі. А серед юридичних вузів - без сумніву найкращий, починаючи від викладацького складу і закінчуючи матеріальною базою. Коли я поступав сюди в 1998 році, тут нічого не було і за такий відносно невеликий часовий період створити такий успішний університет - величезна заслуга Сергія Васильовича Ківалова і всього колективу. - резюмував перший заступник голови управління юстиції Віктор Іванівський.

Нагороди отримали і члени колегії одеського нотаріального клубу, які тісно співпрацюють з НУ «ОЮА» і беруть участь в соціальному проекті - надають безкоштовні юридичні консультації пенсіонерам і малозабезпеченим в Юридичній клініці НУ «ОЮА».

Для студентів університету стало великою честю отримати почесні грамоти та медалі від президента університету. А одна з найбільш очікуваних нагород - зірка пошани Національного університету «Одеська юридична академія» була вручена голові Ради Одеської обласної організації Спілки юристів України Віталію Серафимова. Він у свою чергу, також нагородив кращих студентів і почесних гостей.

З великою радістю отримав запрошення бути сьогодні тут, на цьому чудовому заході. Мені дуже приємно бачити, що Одеська юридична школа розвивається і процвітає і готує для нашої держави таких прекрасних фахівців. - висловив радість голова Ради Одеської обласної організації Спілки юристів Украіни Віталій Серафимов.

І нарешті розкрита головна інтрига свята - названі імена тих, хто отримав почесні звання «Юрист року» і лауреат в області юридичної освіти. 

Особисто для мене дуже приємно, що оцінений мій внесок в розвиток юриспруденції в тому відомстві, де я працюю - в поліції. Багато випускників Юридичної академії проходять тести і надходять до нас на роботу. Працюють успішно, є чим пишатися, хороші кадри. - розповідає голова слідчого управління в Одеській області Сергій Шайхет.

Національний університет «Одеська юридична академія» в даний час є лідером, кращим юридичним вузом. Ми бачимо це не тільки в теорії, а й на практиці не тільки в нашій країні, а й за кордоном. Я б хотів сказати, що в Київському районному суді, який я очолюю, працює і приходить на практику найбільше студентів і випускників НУ «ОЮА». - зазначає голова Київського районного суду Одеси Сергій Чванкін.

Високі досягнення членів колективу з нагоди Дня юриста також були відзначені почесними грамотами Блаженнішого Митрополита Київського і всєя України Онуфрія і Митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела.

Перше і найголовніше - це авторитет, який створювався багато років і сьогодні ім'я університету відомо далеко за межами України, чимало іноземних студентів серед студентів цього вузу. - вікарій Одеської єпархії, єпископ Южненський Діодор.

Крім того, викладачів і студентів урочисто нагородили від Головного управління юстиції в Одеській області.

Я пишаюся і нашими викладачами, співробітниками і особливо нашими студентами - вони приїжджають до нас з усієї України, закінчують вуз і стають блискучими і прокурорами, суддями, нотаріуси та це, напевно, найголовніше. - впевнений президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Ківалов.

Урочисте святкування завершилося яскравим концертом, підготовленим стараннями талановитих студентів Центру культури НУ «ОЮА». Адже в цьому вузі точно знають, що юрист повинен не тільки досконало знати законодавство, але і бути фізично активною, творчою та всебічно розвиненою особистістю.

Новини університету В НУ «ОЮА» відзначили професійне свято День юриста