Курс лекцій «Law of the U.S. Corporations» американського адвоката Реймонда Карпентера

e-mail Друк

З 29 жовтня по 9 листопада 2018 року в рамках «Школи американського права» в Національному університеті «Одеська юридична академія» працюватиме з авторським курсом лекцій «Law of the U.S. Corporations» американський адвокат Реймонд Карпентер.

Адвокат Реймонд Карпентер прибуває до університету в рамках співробітництва Національного університету «Одеська юридична академія» з Центром міжнародних правових досліджень (Австрія, США).

Слухачі курсу мають можливість:
· поглибити знання у сфері корпоративного права США;
· взяти участь у дискусіях;
· підвищити рівень володіння англійською мовою;
· сертифікувати отримані знання за методикою провідних американських університетів.

Курс охоплює 10 лекцій, які будуть проходити з 15.00 до 16.30 в 312 аудиторії (вул. Академічна, 2, третій поверх).

Реєстрація слухачів курсу триватиме до 25 жовтня 2018 року за гугл формою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehNOO-6pt4F9OWf19fDHXB5J3BpkRbwG00tZ8ZLASVbfr48Q/viewform