Фонд Віктора Пінчука розпочав 13-й конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA»

e-mail Друк

Фонд Віктора Пінчука розпочав 13-й відкритий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA». Загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді покликана сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти України.

Стипендіати «Завтра.UA» впродовж року отримують від Фонду Віктора Пінчука щомісячну стипендію розміром 2240 грн., а також мають змогу одержати фінансову та експертну підтримку проектів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань.

Щороку Фонд Віктора Пінчука збирає стипендіатів в Києві на Молодіжному форумі «Завтра.UA», де студенти беруть участь у командотворчих тренінгах, вивчають основи розробки соціальних та бізнес-проектів, зустрічаються з провідними українськими і міжнародними політиками, науковцями та діячами культури.

Крім того, стипендіати можуть особисто поспілкуватися зі світовими лідерами, провідними мислителями, бізнесменами та представниками громадського суспільства в рамках Форуму молодих лідерів під час Щорічних зустрічей Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та публічних лекцій Фонду Віктора Пінчука.

У конкурсі можуть взяти участь студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ЗВО 4-го рівня акредитації.

Ключові вимоги до аплікантів:

академічна успішність;
    активна позиція та досвід у реалізації громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;
    оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовуються в науковій роботі;
    мотивація до особистісного та професійного росту;
    лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Детальні умови участі можна знайти на сайті програми zavtra.in.ua у розділі «Конкурс». Прийом заявок на участь у конкурсі відкрито на сайті програми до 30 листопада 2018 року.