e-mail Друк

Осінь в нинішньому році видалася досить теплою і практично без дощів, а тому традиційні концерти в Міському саду у Ротонді, які організовані за підтримки почесного громадянина Одеси, народного депутата України Сергія Ківалова, тривають.

Кожен з концертів вражає своєю цікавою і насиченою програмою. Так, на одному з них виступив народний артист України Микола Завгородній, який подарував глядачам свій виступ в образі Попандопуло.

«Почесний громадянин Одеси, видатний громадський і політичний діяч Сергій Васильович Ківалов запросив мене і я з задоволенням виступив в Міському саду перед одеситами і гостями міста - для мене це велика честь і великий подарунок. Я думаю, що образ Попандопуло знаком без винятку кожному одеситу - це образ такого Чарлі Чапліна - такого маленького людини і справжнього одесита з народу », - розповідає Народний артист України Микола Завгородній.

Яскраві ролі Миколи Завгороднього добре відомі одеської публіці. Народний артист України, який вже 35 років виступає на сцені Одеського академічного театру музичної комедії імені Михайла Водяного, виконав на сцені Ротонди відомі пісні про рідне місто і порадував публіку своїми коронними жартами.

«Настрій помітно покращився, осінню нудьгу як рукою зняло, коли ми прийшли сюди і послухали нашого улюбленого артиста музкомедії Попандопуло. Ми завжди з радістю приходимо на концерти, які організовує для нас Сергій Васильович Ківалов, від них у нас піднімається настрій, хочеться жити, любити і радіти! », - з захопленням ділиться одеситка Антоніна.

«Микола Завгородній - велика величина в своєму театрі і його виступ тут, на Ротонді Міського Саду - дуже несподіваний і дуже приємний сюрприз для всіх нас», - додає відвідувачка концерту Лариса.

Всі - від малого до великого - відвідують Міський сад, щоб насолодитися улюбленою музикою і потанцювати.

«Ви, напевно, звернули увагу, як багато тут дітей, і не тільки сьогодні, але і на кожному концерті. Я сьогодні зі своїм онуком Андрійком. Я його теж привів, щоб він звикав до цієї гарної програмі, до наших прекрасним одеським пісням і йому сьогодні тут дуже сподобалося. Подивіться, як наші студенти виконують пісні про Одесу, як щиро, з любов'ю. І погляньте, як радіють люди! Зараз в нашій країні дуже багато проблем - високі тарифи на комунальні послуги, які постійно зростають, мізерні пенсії - все це створює колосальну напругу і навіває депресію. Але тут на концертах люди хоч ненадовго можуть забути про свої проблеми, забути про свій вік і знову, як в юності - веселитися, танцювати і насолоджуватися моментом. І заради цього варто старатися! А тому, поки погода дозволяє нам, ми збираємося продовжувати проводити концерти, якщо буде хороша погода, то до самого кінця листопада », - поділився планами почесний громадянин Одеси, народний депутат України Сергій Ківалов.

«Стільки людей приходить на ці концерти, всі танцюють, підспівують. Мабуть, це єдина в нашому місті майданчик, де пенсіонери можуть прийти і добре провести час, поспілкуватися, згадати молодість. Дуже добру справу організував Сергій Ківалов », - впевнена завсідника концертів в Міському саду Альбіна.

У будь-який час року, в будь-яку погоду сюди з'їжджаються люди з різних районів міста, з усієї країни і навіть гості з-за кордону. Валерія приїхала до нашого міста із Запоріжжя в гості до своєї студентської подруги. Суботній концерт в Міському саду залишив тільки найпрекрасніші враження про Одесу і одеситів.

«Я приїхала із Запоріжжя, тут живе моя студентська подружка. Коли я повернуся додому, то обов'язково розповім, як відпочивають, як веселяться одесити, кому трохи за 30. Дякую Одесі за море чудових вражень! », - ділиться враженнями відвідувачка концерту.

«Живу на селищі Котовського, сюди добиралася дуже довго, але концерт був того вартий - він просто прекрасний», - підкреслила Світлана, яка відвідала концерт на Ротонді міського саду.

«Я приходжу сюди щосуботи, щоб послухати ці голоси. Божественні, ангельські, треба, щоб вони звучали, хоча б на наших місцевих каналах, тому що на радіо нічого слухати. Пісні про наше рідне місто, та ще й в такому прекрасному виконанні виховують патріотизм і любов до рідного міста у молодого покоління і дають заряд енергії всім його жителям і гостям », - вважає Діана, яка відвідала концерт в Міському саду.

Сезон концертів триває. Найближчим часом щосуботи талановиті студенти та аспіранти Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету виступатимуть в Міському саду і радувати одеситів і гостей міста своєю творчістю.

Новини університету Музичний подарунок одеситам і гостям міста: в Міському саду виступив легендарний Попандопуло