PALALA MEGA SHOW - запалить серця!

PALALA MEGA SHOW - запалить серця!

e-mail Друк

У МЦКіМ (Жовтневому палаці) 10 і 11 грудня 2018 відбудеться грандіозне шоу PALALAMEGASHOW Наталії Валевської, яка запалить серця всіх і кожного!

Свою кар'єру талановита співачка почала 22 роки тому, а в ролі професійної артистки Наталія Валевська працює більше 15 років. Всеукраїнську популярність співачка отримала після перемоги в телевізійному проекті «Шанс» в далекому 2005, в тому ж році в Британії вона отримала премію UBN AWARD в номінації «Відкриття року». Ці дві події відкрили для неї двері у світ шоу-бізнесу. За довгі роки наполегливої ​​праці Наталя отримала десятки нагород, серед яких «Кришталевий мікрофон», премія і золота зірка в конкурсі Примадонни Алли Пугачової «Алла шукає таланти», «Шлягер року», Гран-прі в міжнародному конкурсі естрадних виконавців «Море друзів» і багато інших. Між престижних нагород і гучних премій сама VALEVSKAYA виділяє більше тієї, яка змушує її відчувати гордість за свою діяльність - нагорода «Любов глядача». П'ять студійних альбомів, концерти і виступи на найбільших сценах світу, гастролі, престижні нагороди і премії - більш ніж за 20 років творчої роботи Валевська стала улюбленицею мільйонів людей, і в ювілейному шоу PALALA MEGA SHOW вона має намір продемонструвати всю свою майстерність і талант!

Грандіозність події гарантують відомі режисери. Виступи VALEVSKAYA з успіхом пройшли в Греції, Голландії, Великобританії, Єгипті, Китаї, Австрії, Франції, Польщі, Італії, Іспанії, Казахстані, Білорусі. Сучасне звукове обладнання забезпечить потужний і якісний звук, як на концертах світових зірок. Небачені образи і екстравагантні костюми від дизайнерів, візажистів зі світовим визнанням. Світлове шоу, незабутні декорації, яскраві спецефекти, абсолютно різні стилі хореографічних постановок, величезні світлодіодні екрани і понад 100 талановитих виконавців, серед яких будуть переможці шоу талантів не тільки України, а й світу, об'єднаються заради ювілейного шоу, забезпечать незабутні враження кожному глядачеві.

PALALA MEGA SHOW прозвучить зі сцени Жовтневого палацу найпопулярнішими хітами, а також ще невідомими, новими композиціями VALEVSKAYA. Саунд-продюсери шоу обіцяють продемонструвати улюблені пісні в абсолютно новому баченні, а всім гостям концерту радять налаштуватися на танцювальний настрій, адже шоу прозвучить в запальному ритмі!

Главная