Команда НУ «ОЮА» в фіналі: в Одесі пройшов Кубок студентської ліги з регбі-7

e-mail Друк

На одеському стадіоні «Спартак» відбулися міжвузівські змагання з регбі-7, був розіграний фінал студентського кубка. Чемпіонат, що передував Кубку - пілотний проект не тільки для Одеси, а й для України, а сам кубок студентської ліги - апогей змагань.

Незважаючи на те, що змагання можна назвати дебютними, пройшли вони на високому технічному рівні. У фінальному турнірі Одеської студентської ліги взяли участь 8 команд, які представили вищі навчальні заклади Одеси. Національний університет «Одеська юридична академія» виставив відразу 2 колективи: "Студент" та "Наутілус", які у вересні стали Чемпіонами України з регбі-7.

Взагалі «Наутілус» - команда-фаворит багатьох турнірів, не тільки студентських і регіональних, а й таких як змагання вищої ліги «Регбі-7 - Україна», на яких студенти-юристи стали переможцями, що свідчить про високий рівень підготовки молодих людей.

«Я займаюся регбі з дня вступу до Національного університету «Одеська юридична академія». Тренування проходять на базі спортивного комплексу нашого вузу. У нас чудова спортивна база: критий стадіон, повномасштабний відкритий стадіон, також недавно побудували новий тренажерний зал і в нашому розпорядженні футбольне поле у ​​самого моря, на 8-й станції Великого Фонтану», - каже гравець команди «Наутілус» Олександр Рева.

Регбі - не тільки високотехнічний і видовищний вид спорту, це гра, що підтримує в гравцях командний дух у всіх життєвих обставинах.

«Змагання подібного рівня приносять велику користь не тільки професійним спортсменам, а й любителям. Головне - що наші хлопці проводять активно час і отримують задоволення від гри. Умови для підготовки наших спортсменів - на вищому рівні, і дякуємо президентові університету Сергію Васильовичу Ківалову за те, що у нас є така чудова тренувальна база. Ми відчуваємо підтримку і дякуємо йому за допомогу в проведенні і цих змагань, і коли ми виграли вищу лігу», - каже тренер команди «Наутілус», асистент кафедри конституційного права НУ«ОЮА»Роман Коваленко.

Історично регбі вважається університетським видом спорту. Спочатку він виник в Англії в 19-м столітті і став популярний серед студентів різних країн - у багатьох провідних університетах світу є свої регбійні команди. Фінал Кубка України показав, що і в нашому регіоні студентський спорт і регбі активно розвиваються.

«Я хотів би відзначити, що значний внесок у те, що сам Кубок відбувся, внесли студенти НУ«ОЮА». Вони виставили 2 команди, і це велика заслуга. Я впевнений, що хлопці добре підготовлені, різнобічно розвинені. Це стало можливо завдяки тому, що спорт в університеті підтримується і особисто Сергій Васильович Ківалов приділяє цьому велике значення», - каже президент обласної Федерації регбі Олег Етнарович.

Відзначимо, що регбі-7 включений в програму Олімпійських ігор. А федерація регбі України планує провести в Одесі чемпіонат Європи з регбі серед жінок.

Новини університету Команда НУ «ОЮА» в фіналі: в Одесі пройшов Кубок студентської ліги з регбі-7