Команда Одеської області завоювала Кубок України з таїландського боксу

e-mail Друк

Одеський тайбоксер, студент Міжнародного гуманітарного університету Олег Гута завоював золоту медаль у фіналі Кубка України з таїландського боксу серед дорослих. Змагання пройшли в Дніпрі і об'єднали спортсменів з усіх регіонів України. Всього в ході своєї участі в фіналі Кубка Олег провів три зустрічі - в першому бою з представником харківської команди йому вдалося перемогти суперника, достроково закінчивши бій, під час другої зустрічі противник відмовився від бою, ну а в третій сутичці, яка, власне, і принесла спортсмену золото, він обіграв суперника за очками.

Золота медаль Олега Гути стала вирішальною для команди Одеської області, яка за підсумками фіналу зайняла перше місце серед команд усіх областей та стала володарем Кубка України з таїландського боксу.

І хоча за час своєї спортивної кар'єри Олег Гута брав участь і в більш серйозних змаганнях, серед яких чемпіонати Європи та світу, фінал Кубка України мав для нього не менш важливе значення.

«Незалежно від рівня змагань я завжди викладаюся по максимуму, тому що для досягнення високих результатів потрібна і висока самовіддача. При тому, що в моїй колекції нагород багато медалей з найрейтинговіших змагань, золота медаль в цій першості для мене не менш важлива, і я дуже гордий тим, що моя перемога допомогла команді Одеської області завоювати такий жаданий Кубок України з таїландського боксу», - з гордістю розповідає легендарний одеський тайбоксер Олег Гута.

Нагадаємо, що Олег Гута є майстром спорту України міжнародного класу з таїландського боксу та дворазовим чемпіоном Європи. У 17 років юнакові вдалося виграти чемпіонат Європи серед дорослих, і це при тому, що в ньому брали участь переважно спортсмени старше 18 років. Однак знаючи про те, що хлопець займається таїландським боксом починаючи з 8 років, його високі спортивні успіхи для настільки молодого віку стають цілком зрозумілими.

Зараз Олег активно готується до чемпіонату України з таїландського боксу, який пройде в Одесі в лютому наступного року і стане відбірковим для формування нової збірної нашої країни з даного виду спорту. Як зазначає спортсмен, для досягнення нових цілей важливу роль відіграє підтримка вищого навчального закладу. До активних фізичних тренувань у своєму розпорядженні спортивна інфраструктура Міжнародного гуманітарного університету. Так, спортивний комплекс МГУ на 8-й станції Великого Фонтану став найбільш затребуваним майданчиком, де проходять багато всеукраїнських та міжнародних змагань. А тому ми впевнені, що в таких сприятливих умовах юнак обов'язково зможе втілити в життя свою головну спортивну мрію - завоювати ліцензію на Всесвітні ігри.

Новини університету Команда Одеської області завоювала Кубок України з таїландського боксу