e-mail Друк

Відомий одеський тайбоксер, студент Міжнародного гуманітарного університету Олег Гута входить в новий сезон з значним списком спортивних досягнень. В кінці 2018 року спортсмен дебютував на професійному рингу в Празі.

Одесит впевнено переміг чеського спортсмена Андріуша Чеховські. Бій відбувся за правилами Всесвітньої федерації Муай Тай - три раунди, в яких спортсмени боролися без шоломів і інших видів захисту.

«Спробував себе в поєдинку з професійним спортсменом. Бій проходив в Празі і на мій погляд, перемогти чеського спортсмена в Чехії - це вагома перемога і відмінне завершення спортивного року », - вважає Олег Гута.

Не так давно Олег Гута переміг на підсумковому Кубку України в Дніпрі. Завойована їм золота медаль стала вирішальною для представників Одеської області, які за підсумками фіналу посіли перше місце серед команд усіх регіонів і стали володарями Кубка України з таїландського боксу.

Крім того, на змаганнях в Київській області спортсмен провів два бої і здобув два кубка за «Кращу техніку» і звання «Кращого спортсмена змагань».

Спортсмен вдячний за підтримку своїм навчальним закладам - ​​він є випускником факультету міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія», а зараз вчиться в магістратурі Міжнародного гуманітарного університету за спеціальністю «Менеджмент». За його словами, на базі обох університетів створені всі умови для становлення майбутніх чемпіонів.

«Я закінчив 4-й курс і отримав диплом бакалавра в Національному університеті «Одеська юридична академія», а зараз продовжую навчання в Міжнародному гуманітарному університеті в магістратурі. Дуже здорово, що в обох університетах створені всі необхідні умови для занять професійним спортом. Тобто не потрібно нікуди їхати, витрачати час, ти приходиш в зал і займаєшся безпосередньо після пар і це дозволяє економити час, що для нас спортсменів дуже важливо. Тим більше, що це найсучасніші зали з усім необхідним обладнанням. Хотів би подякувати президенту нашого університету Сергія Васильовича Ківалова за надану можливість тренуватися на базі навчальних закладів. І в Національному університеті «Одеська юридична академія», і в Міжнародному гуманітарному університеті розвиток спорту знаходиться на дуже високому рівні, багато хлопців займаються професійним спортом і мені дуже комфортно навчатися і будувати спортивну кар'єру в таких відмінних умовах і серед таких спортивних хлопців », - розповів Олег Гута.

Свої перші кроки на шляху до великого спорту Олег Гута зробив ще в 8-ми річному віці, коли дядько привів його на заняття в спортивний клуб «Капітан». Вже через півроку він взяв участь в змаганнях - чемпіонаті Одеської області з таїландського боксу, на якому він зайняв друге місце. Тренер Наталія Коган відразу ж розгледіла в ньому майбутнього чемпіона. А через кілька років на міжнародному чемпіонаті Балканські гри в Туреччині Олег отримав свою першу золоту медаль. У наступні роки було ще багато перемог на різних всеукраїнських і міжнародних змаганнях, а в 17 років юний спортсмен викликав справжній фурор, вигравши чемпіонат Європи серед дорослих при тому, що в ньому брали участь переважно спортсмени старше 18 років. Тоді портрет спортсмена був представлений в серії рекламних бордів «Гордість Одеси», що популяризують розвиток спорту.

Прямо зараз Олег Гута готується до чемпіонату Одеської області і першого етапу Кубка України серед дорослих, який відбудеться вже в лютому року, що розпочався. Кубок стане відбіркового для формування нової збірної нашої стани з таїландського боксу.

Відзначимо, що вже протягом кількох років Національний університет «Одеська юридична академія» та Міжнародний гуманітарний університет спільно з Українською національною федерацією таїландського боксу активно розвиває цей вид спорту в нашому місті. Раніше на базі спортивного комплексу Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувся Чемпіонат України серед юнаків та юніорів з таїландського боксу, а також - перша Всеукраїнська універсіада з таїландського боксу. Крім того, щорічно проходить міжнародний турнір з таїландського боксу Муай-Тай «Кубок Чорного моря».

Новини університету Студент Міжнародного гуманітарного університету здобув перемогу на професійному рингу в Празі