Сергій Ківалов привітав українців із світлим святом Різдва Христового!

Сергій Ківалов привітав українців із світлим святом Різдва Христового!

e-mail Друк

Низка зимових свят триває, і сьогодні настає головне з них, зараховане до найважливіших двунадесятих свят і особливо шановане Православною Церквою - Різдво Христове. Як оповідає нам Євангеліє, народження Ісуса Христа сталося у Вифлеємі. У це місто Діва Марія і її чоловік Йосип прийшли з Назарету, виконуючи наказ імператора Августа з'явитися всьому населенню на перепис. Так склалося, що їм довелося залишитися на нічліг в печері, призначеній для стійла овець. Тут Діва Марія і народила Богонемовля. Спаситель прийшов у цей світ, щоб спокутувати всі гріхи людства. Першими про цю чудову подію дізналися пастухи - їм з'явився Ангел і приніс радісну звістку. У той момент на небі засяяла яскрава зірка, яку з тих пір називають Вифлеємською. Слідом за пастухами поклонитися Сину Божому також прибули стародавні мудреці.

Світле свято відзначають у всьому світі, а значення цієї євангельської події настільки велике, що навіть літочислення в християнській традиції ведеться від Різдва Христового. У це велике свято за покликом серця ми приходимо в храм Божий, підносимо подячні молитви Господу і просимо Його про здоров'я своїх близьких, спокій та мир на нашій землі.

У Різдво, що символізує нове життя і надію на духовне оновлення, наші серця наповнюються добром і милосердям, любов'ю і співчуттям до ближнього. Цей день завжди хочеться провести разом з найдорожчими людьми - зібратися всією родиною за святковим столом, сказати рідним теплі слова привітань, адже різдвяна пора - найкращий час ділитися з ними своїм теплом і увагою.

Дорогі друзі, від щирого серця вітаю Вас з цим великим святом! Нехай щира різдвяна радість зігріває душу протягом усього року, в Ваших оселях назавжди оселяться щастя і достаток, а Господь дарує Вам і Вашим рідним міцне здоров'я і благополуччя! Христос народився! Славімо Його!

Новини університету Сергій Ківалов привітав українців із світлим святом Різдва Христового!