e-mail Друк

Криворізький факультету НУ «ОЮА» співпрацює з Криворізьким державним комерційно-економічним технікумом у питаннях залучення молоді до практичного досвіду, набутого представниками юридичної професії.  Зокрема, до різноманітних заходів Криворізького державного комерційно-економічного технікуму залучаються фахівці у сфері права, які надають кваліфіковані консультації з різних питань, що цікавлять студентів цього навчального закладу. І це дуже добре, оскільки завдяки цьому учнівська молодь підвищує свою правову свідомість, навчається правильно розуміти, тлумачити та застосовувати законодавство України.

Ось і цього разу на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, з нагоди Міжнародного дня захисту прав людини, у рамках кампанії «Стоп Булінг», проходила інформаційно-профілактична зустріч на тему «Життя без насилля», участь у якому взяла доцент кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін Криворізький факультету НУ «ОЮА» Шустрова К. В.

Серед питань, які були висвітлені Шустровою К.В., студентів особливо зацікавили такі: юридична відповідальність у сфері булінгу, міжнародні та національні стандарти захисту прав дитини, новели законодавства у сфері попередження і протидії насилля в молодіжному середовищі.

Крім того, доцентом кафедри Шустровою К.В. було запрошено всіх бажаючих до навчання на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА», розповсюджено профорієнтаційну продукцію. Наприкінці заходу доценту кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін Криворізького факультету НУ «ОЮА» Шустровій Ксенії Володимирівні від керівництва навчального закладу була вручена подяка.

Сподіваємося, що в подальшому вже існуюча традиція плідної співпраці між Криворізьким факультетом НУ «ОЮА» та Криворізьким державним комерційно-економічним технікумом продовжиться і все більше молоді буде залучатися до цього процесу.

Новини підрозділів Про плідну співпрацю Криворізького факультету НУ «ОЮА» та Криворізького державного комерційно-економічного технікуму