e-mail Друк

І етап конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт з економіки «Юний економіст» проводився 22.01.2019 року на базі Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 70. Головою журі конкурсу-захисту обрано доцента кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін Криворізького факультету НУ ОЮА, канд. екон. наук Котковського Володимира Станіславовича. До складу компетентного журі також увійшли доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, канд. екон. наук Карабаза І.А.; декан факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», канд. екон. наук Максимова І.І.; доцент кафедри обліку і аудиту Університету економіки і права «КРОК» (м. Кривий Ріг), канд. екон. наук Шепелюк В.А.

У конкурсі-захисті брали участь учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які є членами Криворізького відділення Малої академії наук України. Протягом дня, захищаючи свої конкурсні роботи на секціях, конкурсанти продемонстрували свою захопленість науковим пошуком, високий рівень знань і креативність у досліджені обраних тем.

Хочемо привітати учнів Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №70 Котяш Євгена та Матвєєва Дмитра, а також їх наукового керівника Басову Ірину Вікторівну із зайнятими І та ІІІ місцями відповідно. Бажаємо подальшого успіху та наснаги!

Новини підрозділів Викладачі Криворізького факультету НУ «ОЮА» щорічно приймають активну участь у конкурсі-захисті учнівських науково-дослідницьких робіт МАН!