e-mail Друк

У січні 2019 року на базі Криворізької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №70 Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради спільно з Комунальним закладом «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради провели І (міський) відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт «СОЦІС-2019». Серед секцій, які були представлені на конкурсі-захисті, особливе місце відводиться секції «Правознавство», підсекції «Цивільне та адміністративне право та процес». Тому у журі цієї секції прийняла участь кандидат юридичних наук, доцент кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін КФ НУ «ОЮА» Шустрова Ксенія Володимирівна.

Серед журі були представники більшості вищих навчальних закладів м. Кривого Рогу, які готують представників юридичної професії. Метою конкурсу виступає розвиток партнерської взаємодії науковців вищих навчальних закладів, учителів і учнів загальноосвітніх шкіл, підвищення правової культури молоді та розвиток науки взагалі. У конкурсі прийняли участь учні 9-11 класів Криворізьких загальноосвітніх навчальних закладів.

При написані наукової роботи, юними науковцями, були дослідженні такі актуальні питання як протидія тероризму в Україні, удосконалення адміністративно-правової діяльності поліції, актуальність складання заповіту в Україні, легалізація проституції в Україні та інші.

Всі переможці міського етапу конкурсу будуть приймати участь у ІІ обласному етапі, а у разі перемоги виступатимуть на Всеукраїнському рівні.

Участь у журі І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України надало можливість доценту Шустровій К.В представляти інтереси КФ НУ «ОЮА» серед інших вищих навчальних закладів міста та надати інформацію про діяльність інституту серед учасників конкурсу.

Новини підрозділів Участь представника КФ НУ «ОЮА» у журі І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт «СОЦІС-2019»