Оголошується набір до Літньої школи з Європейського приватного права в Зальцбурзі

e-mail Друк

2019 01 28-1

Протягом 14 років між університетом Зальцбурга (Австрія) та Національним університетом «Одеська юридична академія» тривають тісні академічні зв'язки, щорічно отримують новий розвиток з ініціативи австрійських партнерів і президента університету академіка Сергія Васильовича Ківалова.

Ось і в цьому році юридичний факультет Зальцбурзького університету з 1 по 13 липня 2019 р запрошує молодих вчених, аспірантів і студентів університету взяти участь у Літній школі Європейського приватного права.

Розуміння різних правових систем і їх основоположних принципів в приватному праві стало надзвичайно важливим для юристів, які прагнуть відігравати важливу роль в глобалізованому сучасному світі.

В цьому році викладачами школи виступлять понад 40 професорів, а також кілька суддів з Верховних судів і / або Європейського суду справедливості.

Лекції в основному читаються англійською мовою. Семінари організовані в паралельних сесіях (англійська, німецька та французька).

3 (три) кандидатури від університету отримають можливість безкоштовної участі в Літній школі (університет Зальцбурга покриває вартість участі в Школі і проживання в гуртожитку). Дорожні витрати та харчування - за рахунок конкурсантів.

Є можливість стажування при повній оплаті витрат.

Кандидатури будуть відбиратися на конкурсній основі, відповідно до Положення про академічну мобільність університету

(http://onua.edu.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6204%3A-qq&catid=228%3A2016-01-25-09-13-02&Itemid=718&lang=ru).

Основні критерії відбору - висока успішність, активна участь у громадському та науковому житті університету, публікації по темі, знання іноземної мови на рівні не нижче B2 згідно Європейської рамки кваліфікацій.

Бажаючі взяти участь у конкурсі можуть подати документи до Відділу міжнародних зв'язків (Фонтанська дорога 23; каб.207).

Дедлайн 12.00. 15 березня 2019 року.