e-mail Друк

У рамках підписаного Меморандуму про співробітництво між факультетом адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія» та Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання 26 січня було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції «Правознавство» відділення «Філософії та суспільствознавства».

Відповідно до Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України програма заходу передбачала виконання контрольних робіт з базових дисциплін, заочне оцінювання науково-дослідних робіт та публічний захист результатів наукових досліджень.

У даному заході взяли участь представники більшості районів Одеської області, які пройшли відбір на локальному рівні та вибороли право  представляти свої наукові доробки на обласному етапі.

До складу журі увійшли наступні співробітники нашого Університету: декан факультету адвокатури, к.ю.н., доцент кафедри криміналістики Хижняк Євген Сергійович, заступник декана, к.ю.н., доцент кафедри загальнотеоретичної юриспруденції Серебро Михайло Володимирович та к.ю.н., асистент кафедри організації судових, правоохоронних органів та адвокатури Кісліцина Ірина Олександрівна.

Переможцем обласного етапу стала учениця 11 класу Ренійського НВК «Загальноосвітня школа I-IIIступнів – ліцей» Панчєва Селіна Михайлівна з дослідженням на тему «Ідентифікація правової системи України на правовій карті світу», саме вона буде представляти Одеську область на Всеукраїнському етапі у м. Київ, у якості наукового консультанта виступить заступник декана факультету адвокатури Серебро М.В.

Всі учасники висловили бажання відвідати Національний університет «Одеська юридична академія» в найближчий День відкритих дверей.

Новини університету Наукове співробітництво між факультетом адвокатури та обдарованими школярами Одеської області вкотре принесло свої плоди