e-mail Друк

31 січня студенти факультету цивільної та господарської юстиції мали унікальну можливість особисто зустрітися з заступником Міністра юстиції України з питань державної виконавчої служби Глущенко Світланою Володимирівною.

Захід вітальним словом відкрив ректор Національного університету «Одеська юридична академія» Віктор Євстафійович Загородній і представив гостей університету. Президія складалася з Загороднього В.Є. - ректора НУ «ОЮА»; Глущенко С.В. - заступника Міністра юстиції України з питань державної виконавчої служби; директора департаменту державної виконавчої служби Воробйова О.В. і його заступника Чорнобай О.Ю .; начальника Головного територіального управління юстиції в Одеській області Сауляка Р.В. і його заступника Гумуржи Д.М. - начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області.

Зустріч була проведена у формі активного двостороннього розмови - студенти могли поставити будь-яке їхнє питання безпосередньо до представника органу влади. Першою актуальною темою обговорень стала лютнева екзаменація державних реєстраторів і отримання ними свідоцтва про право реєстрації.

Світлана Володимирівна Глущенко докладно відповіла на запитання студентів і була здивована їх щирим поривом до знань.

Обговорили і проект «Моє право», в якому вже тривалий час бере участь університет і безпосередньо факультет цивільної та господарської юстиції, шляхом організації олімпіад і турнірів з правознавства. Заступник міністра юстиції України так само підкреслила, що проект набув вражаючих масштабів - понад 500 тисяч осіб працюють в напрямку розвитку правової сфери.

Окремим питанням, яке цікавить студентів, стало працевлаштування. Директор Департаменту державної виконавчої служби Воробйов О.В. провів паралель між державними і приватними виконавцями.

«Звичайно ж, приватний виконавець - це його власний ризик. Навпаки, для державних виконавців гарантується і стабільна робота, заробітна плата і всі соціальні пільги. У будь-якій професії є як плюси, так і мінуси», - поділився Олексій Володимирович.
Так само, він зауважив, що Міністерство юстиції України вітає студентів Національного університету «Одеська юридична академія» на проходження практики, стажування та подальшого працевлаштування.

«Освіта студентів вашого університету завжди зразок якості і професіоналізму. Багато студентів на стажування було прийнято саме з числа випускників НУ «ОЮА». Ми розвиваємо систему безкоштовних стажувань для молодих людей для вибору ними майбутньої професії. Ви можете стажуватися як в нотаріат, так і у виконавчій, і потім вибрати що для Вас ближче! », - додав начальник ГТУЮ в Одеській області Сауляк Р.В.

Воробйов Олексій Володимирович на питання студента про якості, якими повинен володіти державний службовець додав важливий аспект - він повинен розуміти людську психологію, зберігаючи при цьому неупередженість.

За офіційними даними статистики ГТУЮ в Одеській області, 7% вакантних посад ще чекають на своїх службовців. Багато вакансій не тільки в містах, але і в сільській місцевості.

Також, були відзначені випускники НУ «ОЮА» домоглися успіху в кар'єрі державного службовця. Так, Юлія Зайченко зараз знаходиться на посаді Генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграцій, а Бернацька (Севастьянова) Наталія Іларіонівна нині секретар Центральної виборчої комісії.

Після зустрічі студенти могли ближче поспілкуватися з членами президії і задати їм особисто хвилюючі їх питання.

Для студента юридичного вузу безсумнівно важливі такі заходи, на яких можна подискутувати з представником влади, який щодня стикається з практичною стороною права і як ніхто знає всі нюанси професії.

Важливо відзначити, що завдяки ініціативі президента Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Васильовича Ківалова в НУ «ОЮА» регулярно приїжджають і поводять зустрічі зі студентами представники різних державних органів, які допомагають студентам університету визначити для себе свій майбутній шлях.

Новини університету Візит заступника Міністра юстиції України з питань державної виконавчої служби Глущенко Світлани Володимирівни в НУ «ОЮА»