e-mail Друк

2019 02 04-1

Національний Тайванський Університет (National Taiwan University, NTU) входить в сотню кращих університетів світу і також знаходиться в трійці кращих університетів Азії (1-3 місця в різні роки). Протягом багатьох років між Національним університетом Тайваню та Національним університетом «Одеська юридична академія» підтримуються дружні академічні зв'язки, засновані на угоді, яка була підписана тайванськими партнерами та президентом НУ «ОЮА» академіком С. В. Ківаловим. Наші студенти, які цікавляться проблемами сходознавства і вивченням китайської мови, виїжджали на навчання і стажування туди. Наші випускники розширюють можливості застосування своїх знань.

У 2019 юридичний коледж Тайваню на конкурсній основі надасть можливість 2 студентам Національного університету «Одеська юридична академія» провести семестр або академічний рік в юридичном колледжі Тайваню на конкурсній основі.

Знання англійської мови обов'язково, китайський мандаринський вітається.

За необхіною інформацією звертатися до Відділу міжнародних зв'язків (Фонтанська дорога 23; каб 207)

Терміни подачі заявок до 22.02.2019 р

Новини університету Студентам Національного Університету «Одеська юридична академія» надана можливість підвищити рівень своєї підготовки в одному з кращих університетів Азії