e-mail Друк

7 лютого 2019 р. на базі Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проходив II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділенні філософії та суспільствознавства, секція «Правознавство». Вісім учасників з Миколаєва, Снігурівки, Нової Одеси, шкіл Вітовського району змагалися цього року за звання найкращого науковця та зробили свої перші кроки у велику науку.

К.ю.н., доцент кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Каплій О.В., прийняла участь в конкурсі-захисті в якості члена журі по секції «Правознавство».

За результатами захисту слухачів секції «Правознавство» Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва, а саме Ракова Михайла, учня 9 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 29 та Даниліну Алісу, ученицю 10-го класу Миколаївського класичного ліцею нагороджено дипломами ІІ ступеню. Слухачку секції «Правознавство» Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Терлецьку Марію ученицю 11-го класу Миколаївського юридичного ліцею нагороджено дипломом ІІІ ступеню.

Наукове консультування при написанні робіт здійснювалось керівником секцій Каплій О.В.

Новини підрозділів Робота з обдарованою молоддю в рамках ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2018-2019 навчального року