До уваги приватних нотаріусів, помічників нотаріусів, консультантів держнотконтор, реєстраторів, працівників державного нотаріального архіву

2019 02 15a-1З 28 по 29 березня 2019 року в м. Одеса Південним регіональним навчально-методичним кабінетом Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України з Національним Університетом «Одеська юридична академія» спільно буде проводитись короткостроковий семінар підвищення кваліфікації нотаріусів, помічників нотаріусів, консультантів держнотконтор, реєстраторів, працівників державних нотаріальних архівів на тему: «Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності».

Під час лекційних занять працівниками Міністерства юстиції України, викладачами Інституту права та післядипломної освіти МЮУ, Національного Університету «Одеська юридична академія» та практикуючими нотаріусами будуть висвітлені проблемні питання спадкового права, державної реєстрації та алгоритму дій реєстратора з урахуванням змін у законодавстві,  питання, пов’язані з інтелектуальною власністю в акценті нотаріальної діяльності, іпотеки тощо. Особливу увагу буде приділено розгляду помилок та порушень, що виявлені під час перевірок роботи нотаріусів, зокрема, з питань діловодства та архівної справи.

За результатами проведення курсів видається Сертифікат про підвищення кваліфікації.

Місце проведення курсів: м. Одеса, вул.Академічна, 2, актовий зал.

Реєстрація учасників семінару — 28 березня 2019 року з 09:00.

Вартість участі в семінарі становить 950 грн.

Під час проходження підготовки слухачам надається можливість проживання в гуртожитку Національного Університету «Одеська юридична академія» за адресою: м. Одеса вул. Академічна, 30.

Телефони для реєстрації та довідок:
Байталюк Дарія Русланівна - 0677995582
Іванів Соломія Андріївна – 0954662331