Вручення дипломів студентам-магістрам в Черкаському факультеті!

Вручення дипломів студентам-магістрам в Черкаському факультеті!

e-mail Друк

25 лютого 2019 року Черкаський факультет Національного університету «Одеська юридична академія» урочисто відсвяткував свій перший випуск магістрів денної і заочної форми навчання. Цьогоріч диплом магістра отримали 57 випускників, з них 14 − з відзнакою. З‘явилася нова генерація дипломованих фахівців-юристів, які будуть працювати на благо нашої держави.

З вітальною промовою до випускників, викладачів та гостей свята звернувся декан Черкаського факультету, доктор філософських наук, професор Богданов Володимир Семенович. У своїй промові він підкреслив: «Свято вручення дипломів назавжди залишиться палким спогадом у ваших сердцях. Я впевнений, що ця подія дасть вам поштовх для досягнення найзаповітніших мрій як у кар'єрному зростанні, так і в особистому житті. Хочеться вірити в те, що всі набуті знання в академії обов’язково стануть вам у нагоді в майбутньому».

До привітань магістрів долучився завідувач кафедри загально-правових дисциплін Юрко Сергій Сергійович. У своєму вітальному слові до випускників він зазначив, що диплом магістра є важливою сходинкою на життєвому шляху та побажав їм успішно реалізувати себе в професійній діяльності.

Тепло і сердечно привітала випускників із закінченням навчання доцент кафедри галузевих юридичних дисциплін, кандидат юридичних наук Локтєва-Маклашова Наталія Валентинівна. Вона подякувала магістрам за роки плідного навчання і побажала їм великих звершень, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів.

До привітань випускникам долучились і поважні гості свята: кандидат юридичних наук, прокурор відділу забезпечення інтересів держави в судах прокуратури Черкаської області Головня Ірина Яківна та адвокат спілки адвокатів Черкаської області Гломбоцька Катерина Олександрівна.

У привітальному слові до випускників доцент кафедри загально-правових дисциплін, кандидат юридичних наук Давиденко Леонід Миколайович побажав їм упевнених професійних кроків на життєвому шляху.

Зі знаменною подією випускників вітав почесний гість свята, батько випускника, полковник, старший радник юстиції Демиденко Павло Васильович. Натхненні слова та щирі настанови на адресу випускників висловила мама випускниці Мурза Світлана Григорівна.

З вітальними словами до випускників звернулася також голова студентської ради Черкаського факультету НУ ОЮА Приходько Дар’я.

Від імені випускників виступили старости обох груп магістрів: Петренюк Людмила і Прудиус Дар’я, які подякували викладачам і усім, хто причетний до створення умов для студентства, та побажали процвітання академії.

Слова вдячності за організацію і проведення урочистостей адресуємо заступнику декана Черкаського факультету НУ ОЮА Потенко Людмилі Олександрівні.

Шановні випускники! Щиро вітаємо Вас з отриманням диплому магістра та бажаємо творчих досягнень, професійних успіхів, щасливого й мирного життєвого шляху!

Новини підрозділів Вручення дипломів студентам-магістрам в Черкаському факультеті!