Чергова зустріч з цікавою особою

e-mail Друк

4 березня 2019 року в Миколаївському інституті права Національного університету «Одеська юридична академія» кафедрою загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції спільно з приватним нотаріусом Миколаївського міського нотаріального округу Грищенко Л.А. було проведено науково–методичний семінар на тему: «Захист прав фізичних і юридичних осіб нотаріусами України». В роботі семінару прийняли активну участь студенти магістратури і бакалаврату.

Майбутнім фахівцям в галузі права було цікаво отримати інформацію від досвідченого нотаріуса. Спілкування з спеціалістом-практиком у невимушеній атмосфері дає студентам можливість зовсім по іншому аналізувати та використовувати теоретичні знання, які вони придбали під час навчання у інституті.

Грищенко Л.А. студентам розповіла про:

· функції та завдання нотаріату в Україні
· особливості деяких нотаріальних дій
· відповідальності нотаріусів тощо.

«Цікаво й корисно»,- визначили цей захід студенти, адже деякі з них пов’язують своє професійне майбутнє саме з цією професією.

Новини підрозділів Чергова зустріч з цікавою особою