e-mail Друк

8 травня, студентська делегація факультету прокуратури та слідства (кримінальної юстиції) НУ«ОЮА» провела останній день візиту в рамках програми внутрішньої академічної мобільності, ініційованої президентом університету академіком Сергієм Васильовичем Ківаловим, до Івано-Франківського юридичного інституту. Розпочався цей день для молодих юристів з Одеси із зустрічі з директором Івано-Франківського юридичного інституту кандидатом юридичних наук Савчуком Романом Михайловичем та колегами з івано-франківського студентського самоврядування, на якій поділились враженнями про проведені дні студентів Національного університету «Одеська юридична академія» на Прикарпатті, обмінялись пам’ятними відзнаками від Президента університету, Студентської ради НУ«ОЮА» та сувенірами на згадку про здійснений захід в Івано-Франківську.

По завершенні зустрічі, студенти факультету прокуратури та слідства НУ«ОЮА» взяли участь у проведенні семінарських занять в Івано-Франківському юридичному інституті, а після навчальних пар, спільно з франківськими колегами, здійснили екскурсію весняним Івано-Франківськом. Перед вечірнім потягом до Одеси, гості відвідали історичні місця центральної частини міста, насолодилися його красою з оглядового майданчику на вежі міської Ратуші, помолились у Катедральному храмі Святого Воскресіння, оцінили мистецькі виставки фортечної галереї «Бастіон» та затишок міських кав’ярень.

Від імені дирекції, студентів та всіх співробітників Івано-Франківського юридичного інституту НУ«ОЮА», висловлюємо щиру вдячність президенту Національного університету «Одеська юридична академія» академіку Ківалову Сергію Васильовичу, в.о. декана факультету прокуратури та слідства (кримінальної юстиції) Цитряку Віктору Ярославовичу, помічнику декана Камінському Петру Валерійовичу, голові Студентської ради НУ«ОЮА» Лукащук Каріні Русланівні, голові Студентської ради факультету Коруняк Богдані Юріївні та всім студентам факультету прокуратури та слідства, які ініціювали, організовували і брали безпосередню активну участь, за проведену цікаву, насичену та пізнавальну програму академічної мобільності та обміну досвідом між нашими структурними підрозділами НУ«ОЮА».

Новини підрозділів Завершився візит студентів факультету прокуратури та слідства у рамках програми обміну досвідом до м. Івано-Франківська