Учбовий судовий процес

e-mail Друк

Студенти 1 курсу магістратури ЦГЮ Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» 13 травня провели учбовий судовий процес, мета якого була – отримання практичних навичок доказування.

Учасники цього судового процесу спробували себе в ролях судді, позивача, відповідачів, експертів та свідків.

«Суддя» Поліщук Ірина була дуже переконливою, контролювала весь процес, дотримувалась вимог ЦПК України та етики поведінки.

Сторони по справі Коноваленко Дар’я, Темніков Максим та Фастовець Владислав вміло використовували свої процесуальні права, демонструючи знання цивільного процесуального права та матеріалів «справи».

За результатами розгляду доказів, що були надані до «суду» було прийняте обґрунтоване рішення про задоволення позову в повному обсязі. Своє рішення Поліщук Ірина обґрунтовувала не тільки нормами права, але й судовою практикою по розгляду аналогічних справ.

Всі учасники «судового процесу» та запрошені викладачі МІП НУ «ОЮА» отримали задоволення від цього заходу.

Новини підрозділів Учбовий судовий процес