e-mail Друк

В Австрії в місті Цельтвег в травні (11-12.05) 2019 року пройшов Міжнародний турнір дзюдо «InternationalesJudoturnier - AustrianCup 2019». В турнірі прийняли участь 800 учасників із 15-и країн світу.

Студент 4 курсу Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Віталій Терентьєв прийняв участь в цьому турнірі, де гідно представив свої спортивні навички. Він вже не перший рік представляє Україну і виборює призові нагороди. У Міжнародному дзюдо-турнірі «InternationalesJudoturnier - AustrianCup 2019» він у ваговій категорії 55 кг. у віці U21, провів 4 схватки і зайняв 1 місце.

Викладачі Миколаївського інституту права, одногрупники та вся студентська спільнота Інституту вітає Віталія з заслуженою перемогою!

Так тримати!

Новини підрозділів Перемога студента Миколаївського інституту права у Міжнародному дзюдо-турнірі 2019