Семінар пам'яті майстра айкітедо Любові Матюненой в НУ «ОЮА»

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» з метою популяризації та розвитку спорту не лише організовує різні спартакіади і турніри, а й є базою проведення спортивних заходів різного рівня і формату.

18-19 травня відбувся щорічний семінар пам'яті майстра айкітедо Любові Матюненой. За все своє життя вона стала одеситкою з великої літери і другою мамою для своїх вихованців. Любов - шеф-інструктор Айкітедо з 19-річним досвідом вивчення різних бойових мистецтв. Саме вона з чоловіком Анатолієм, який є організатором семінару, заснувала клуб «Хикари», який виховує справжніх майстрів бойового мистецтва. Пам'ять про неї продовжує жити в серцях її рідних і близьких, а також сотень вихованців, які сьогодні виходять на татамі продемонструвати свою майстерність.

Айкітедо - це вид бойового мистецтва для самооборони. В його основі лежать різні види бойових мистецтв, таких як айкідо, бойове самбо, карате, карате-дзюдо та інші. На відміну від спорту, тут не використовується змагальна система, а більш традиційна, прикладна.

«Для Національного університету «Одеська юридична академія» це велика честь, приймати сьогодні таких гостей. У нашому ВНЗ особлива роль відведена спорту і практично щотижня у нас проводяться різні спортивні заходи. Спеціально для цього була створена спортивна база, яка включає стадіони, ігрові зали, центр спортивних єдиноборств, а також спортивно-оздоровчий комплекс на 8-й станції Великого Фонтану. Все це тільки заради того щоб виховувати сильних духом студентів і підтримувати талановитих спортсменів», - підкреслив президент НУ «ОЮА» Сергій Васильович Ківалов.

Захід відвідали почесні гості - тренера клубів, президенти федерацій і керівники філій всесвітніх організацій. Організатор Анатолій Матюнен, засновник айкітедо і глава Всесвітньої федерації айкітедо, сенсей, що більше 38 років вивчав і практикував різні види бойових мистецтв, висловив подяку і символічний подарунок бокен Сергію Васильовичу Ківалову за особливий внесок в розвиток Всесвітньої організації айкітедо. Також, подяку і почесну нагороду від Всесвітньої організації айкітедо отримав глава апарату президента НУ «ОЮА» Валентин Андрійович Федоров.

«Для мене велика честь отримати почесну нагороду в день пам'яті майстра Любові Матюненой. Цей вид бойових мистецтв дає вам можливість стати сильним як духовно, так і фізично. Дуже важливо завжди самовдосконалюватися і розвиватися», - розповів Валентин Андрійович Федоров, володар першого дану з айкітедо і макотокай карате.

Також, президент НУ «ОЮА» Сергій Васильович Ківалов вручив Анатолію Матюнену орден за заслуги 3 ступеня і подякував за організацію такого заходу.

Семінар відкрили віршами, піснями і танцями. Привітали учасників семінару найменші черлідери - група «Seсret Kids». Своє мистецтво на татамі продемонстрували Серіндзі Кемпо, вихованці одеської обласної федерації ушу, міжрегіональної федерації Сіммей-до карате. Вони продемонстрували прийоми з палицею, рукопашний бій, цікаві захоплення і кидки, а так само цікавий для багатьох стиль богомола. Вихованці боксерського клубу «12 унцій» представили один з найпопулярніших і видовищних видів спорту.

Назва клубу айкітедо «Хикари» означає «Божественне світло», «сяйво». Саме такою людиною була Любов Матюнена. У дні, присвячені її пам'яті, звучало багато хороших слів від учнів, людей, яким доводилося з нею працювати і спілкуватися.

Новини університету Семінар пам'яті майстра айкітедо Любові Матюненой в НУ «ОЮА»