e-mail Друк

Захід був поділений на теоретичну в практичну частину. В рамках теоретичної частини заходу були проведені засідання 14 тематичних секцій, у яких взяли участь більш ніж 300 студентів та аспірантів Національного університету «Одеська юридична академія». Їхні доповіді стосувались найактуальніших проблем права, історії, політології, психології, соціології, філології та інформаційних технологій та були справедливо оцінені досвідченими викладачами НУ "ОЮА". За найкращі доповіді студенти та аспіранти отримали почесні грамоти, що будуть у подальшому нагадувати про наукові успіхи та мотивувати до нових звершень.

Після захисту своїх наукових доповідей усі присутні отримали можливість долучитися до круглого столу, який проводився під час практичної частини конференції і був присвячений актуальним проблемам боротьби з корупцією в Україні.

Конференція традиційно була організована і проведена Студентським науковим товариством. СНТ НУ «ОЮА» вже багато років дбає про розвиток науки серед молоді нашої держави та заохочує молодих науковців до найцікавіших досліджень у різних галузях.

Новини університету Звітна всеукраїнська наукова конференція «Суспільство ХХІ століття: крізь призму історії до сьогодення»