e-mail Друк

18 травня 2019 року під час проведення практичної частини Звітної всеукраїнської наукової конференції студентів та аспірантів відбулось засідання круглого столу, темою якого стали актуальні питання впровадження антикорупційної реформи в Україні. Захід було організовано спільними зусиллями студентського наукового товариства Національного університету «Одеська юридична академія» та Національного антикорупційного бюро України. До дискусії долучилися провідні фахівці територіальних управлінь НАБУ з усіх куточків України, представники Відкритого офісу – Ростислав Дробожур та Майя Каштан, а також інші співробітники Бюро. Почесними гостями стали Юрій Кравченко (Директор Харківського територіального управління), Володимир Деулін (Директор Одеського територіального управління) і Тарас Лопушанський (Директор Львівського територіального управління).

Під час заходу студенти НУ «ОЮА» отримали змогу виступити з доповідями, які були присвячені темам державної антикорупційної політики Албанії і Чилі (Л. Бурич), електронному декларуванню та відповідальності в цій сфері (К. Димов), електронним закупівлям в аспекті протидії корупції (К. Коваль), аналізу прогалин в антикорупційній екосистемі України (К. Міщенко), початку роботи Вищого антикорупційного суду в Україні (В. Сівак).

Представники НАБУ долучилися до дискусії та обговорили зі студентами проблемні аспекти їх діяльності в розрізі боротьби з корупцією в Україні, а також поділилися практичним досвідом протидії цьому феномену. Також, учасники мали нагоду обговорити хвилюючі їх питання в більш неформальній атмосфері під час проведення кави-брейку.

Родзинкою заходу стала спеціально організована для гостей екскурсія до Музею рідкісної книги та стрілецького тиру НУ «ОЮА».

Слід відзначити, що круглий стіл пройшов плідно та продуктивно. Всі його учасники були задоволені результатами, адже студенти змогли поспілкуватися з представниками правоохоронного органу, дізнатися більше нюансів їхньої роботи та поділити власним баченням подальших напрямків його діяльності, а представники держави відповіли на проблемні питання, поділилися власним баченням подолання проблем та перспективами в роботі. Це свідчить про поглиблення кооперації між громадськістю та державними органами, становлення соціального діалогу, який покликаний підвищити ефективність та прискорити боротьбу з корупцією в Україні.

Новини університету Засідання круглого столу на тему впровадження антикорупційної реформи в НУ "ОЮА"