e-mail Друк

У рамках започаткованої Президентом НУ «Одеська юридична академія» професором, академіком, Заслуженим юристом України Сергієм Васильовичем Ківаловим програми обміну студентами між структурними підрозділами Національного університету «ОЮА» 21 – 23 травня 2019 року делегація студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права на чолі із директором Василем Івановичем Феликом відвідали Чернівецький юридичний інститут НУ ОЮА.

Адміністрація ЧЮІ НУ ОЮА склали для київської делегації змістовну та насичену програму перебування. Насамперед була організована зустріч із директором – Воробчаком Андрієм Романовичем , який  познайомив киян із «родзинками» та гордістю підрозділу. У ході розмови зав’язався теплий діалог, де студенти ділилися думками, враженнями і поглядами один між одним. Пізніше правники мали змогу відвідати лекційні заняття Юрчишина В.М., Манжосової О.В., Стрибко Т.І., Латковської Т.А. на теми: вивчення цивілістики та взаємодії її з різними галузями права, балістики, становлення правової науки на теренах Буковини, фінансове право. Свої наукові знання студенти застосували під час активної участі у Міжнародній науково-практичній конференції "Проблеми реформування кримінальної юстиції в Україні», яка проходила на базі Чернівецького юридичного інституту НУ ОЮА.

Програма заходів, передбачала не лише знайомство власне зі структурним підрозділом ЧЮІ НУ ОЮА, а і місцевим колоритом та самобутніми традиціями цього чудового міста.  Для студентів були організовані оглядові екскурсії до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Свято-Вознесенського чоловічого монастиря «Банчени» та знаменитої Хотинської фортеці.

Директор Київського інституту інтелектуальної власності та права, Заслужений юрист України, д.ю.н. Василь Іванович Фелик від імені студентства висловлює слова вдячності Президенту НУ «Одеська юридична академія» професору, академіку, Заслуженому юристу України Ківалову Сергію Васильовичу за надзвичайно чудову традицію – обмін студентами між структурними підрозділами ОЮА, де ті мають змогу обмінятись думками й ідеями, а також просто відпочити. Саме такі зустрічі, вкотре єднають структурні підрозділи незважаючи на відстані, надаючи можливість відчути себе частинкою великої дружньої студентської родини.

Новини підрозділів В рамках програми академічної мобільності делегація студентів Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ ОЮА відвідали Чернівецький юридичний інститут НУ ОЮА