e-mail Друк

Сорок п'ятий міжнародний турнір з вільної боротьби "Чорне море" пройшов в спорткомплексі Національного університету «Одеська юридична академія». Змагання зібрало дорослих борців з Канади, Румунії, Болгарії, Молдові та інших країн. Всього на килими вийшли понад 120 найсильніших учасників, серед яких були і студенти НУ «ОЮА».

«Інфраструктурна база, яка створена в Національному університеті «Одеська юридична академія» має в своєму розпорядженні умовами, щоб проводити всеукраїнські та міжнародні змагання на вищому рівні. І дуже приємно, що сьогодні ця низка заходів, які проходять під егідою народного депутата України Сергія Васильовича Ківалова, що почалася з Чемпіонату України по бразильському джиу-джитсу, триває. Це і фестиваль фарб, фестиваль Ілюзіон, який проходить на різних локаціях в місті Одеса та багато інших святкових заходів. Крім того, вуз пишається тим, що в сьогоднішньому турнірі беруть участь понад 20 студентів Одеської юридичної академії. Упевнений, вони принесуть ще не одну перемогу рідному університету», - каже Валентин Федоров, глава Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія».

«У минулому році вперше на базі спортивного комплексу НУ «ОЮА» пройшов цей турнір. Сьогодні ми його проводимо вдруге. Нам дуже подобається цей майданчик. По-перше, це відкритий простір - спортсменам, вболівальникам це подобається. Звичайно, хочеться сказати найтепліші слова подяки Сергію Васильовичу Ківалову за його ставлення до спорту, розвитку вільної боротьби і безлічі інших напрямків. Ми бачимо саме діяльну участь», - зазначає Беслан Туштаров, Президент Одеської обласної Федерації вільної боротьби.

За вагомий внесок Сергія Ківалова в розвиток даного виду єдиноборств і підтримку в проведенні Міжнародного турніру віце-президент Одеської обласної Федерації вільної боротьби Ібрагім Мальсагов, вручив почесний Кубок.

Цей рік є ліцензійним для відбору на Олімпійські ігри. Турнір «Чорне море» став етапом підготовки до Чемпіонату України, який пройде в липні в Івано-Франківську, де буде можливість відібратися в збірну і виступити на Чемпіонатах Європи та світу. Також зовсім скоро на Європейських іграх в Мінську виступить представник Одеської області та клубу «Мангуст» Василь Михайлов.

«До складу збірної країни зараз входить мій особистий тренер Андрій Панаітов. Він зараз очолює Одеську команду. У нас дуже багато перспективних хлопців - Семен Радулов, Володимир Бурук. Ми також виступаємо за клуб "Мангуст" », - каже Василь Михайлов, бронзовий призер Чемпіонату Європи.

А вже зовсім скоро в НУ «ОЮА» з'явиться свій спортивний клуб, в якому будуть займатися вільники.

«Нами досягнуті домовленості про те, що на базі університету ми будемо відкривати борцівський клуб. У нас вже закуплені нові килими останнього олімпійського зразка. Екіпірування, склад команди планується з учнів НУ «ОЮА». Потенційні, майбутні чемпіони світу та Європи. Я сподіваюся, це будуть вихованці клубу, базою якого стане НУ «ОЮА», - розповів Ібрагім Мальсагов, віце-президент Одеської обласної Федерації вільної боротьби.

Новини університету Одеса зібрала кращих спортсменів на міжнародному турнірі з вільної боротьби «Чорне море»