e-mail Друк

Студент Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Богдан Кондрашов (на фото перший зліва) прийняв участь у чемпіонаті України з естафетного бігу серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок. Змагання проходили 18-19 травня 2019 р. в місті Ужгород. В перший день змагань збірна команда отримала ІІІ місце серед юніорів 4×400м. Також Кондрашов Богдан був нагороджений медаллю і грамотою за командне ІІ місце – срібна нагорода.

02 Червня 2019 року на Чемпіонаті України з гірського бігу (вгору) на 8 км. Кондрашов Б. серед юніорів зайняв ІІ місце – срібло! Змагання проходили у смт. Воловець.

Миколаївський інститут права вітає Богдана з перемогами і бажає нових звершень в спортивній сфері. Так тримати!

Новини підрозділів Перемога на чемпіонаті України з естафетного бігу та Чемпіонаті України з гірського бігу (вгору)