e-mail Друк

Всеукраїнські рейтингові змагання «Перлина Одеси» проходять в нашому місті 9 років поспіль, 7 з яких у співпраці з Національним університетом «Одеська юридична академія» та Міжнародним гуманітарним університетом. Раніше танцювальний турнір проходив на базі спортивного комплексу на 8-й станції Великого Фонтану. У змаганнях взяли участь понад 1000 учасників, були запрошені судді з України, а також судді міжнародної кваліфікації. Учасники - 3 вікові категорії: діти (від 3,5 років), молодь, максимальний вік до 19 років молодь, а також дорослі старше 19 років.

Вітав танцюристів народний депутат України, Президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Ківалов.

«З кожним роком зростає кількість учасників, зараз їх вже понад тисячу осіб, а плюс ще тренери, батьки. Для того, щоб усіх розмістити, потрібна дуже велика територія і, на щастя, ми маємо в своєму розпорядженні всі необхідні умови, щоб прийняти у себе в стінах таку кількість людей, і щоб їм усім було комфортно.

Наші юні танцюристи - великі трудівники, які роблять все можливе, щоб прославити нашу країну. символічно сама назва цього турніру: Перлина Одеси - воно відображає неповторний колорит нашого міста, ну, звичайно ж, красу даного виду спорту, адже бально-спортивного танцю дуже витончені, граціозні і при цьому дуже динамічні - я б сказав, що це ціле мистецтво. І я радий, що завдяки проведенню таких змагань, як сьогодні все більше і більше молодих людей долучається до цього виду мистецтва і спорту одночасно, про що свідчить стабільно збільшується кількість учасників. І це здорово, що сьогоднішній захід проводиться саме в Одесі, я впевнений, що всі учасники з нетерпінням чекали поїздки в наш курортне місто на березі Чорного моря, та ще й влітку. У Вас є прекрасна можливість поєднати приємне з корисним: взяти участь в змаганнях, познайомитися з Одесою в найкращий час року, ну і, звичайно ж, купуватися, позагоряти, гарненько відпочити на пляжі.

Щиро бажаю Вам чудово провести ці два змагальних дня і незалежно від Вашого спортивного результату привезти додому тільки саме гарний настрій, найкращі враження, а в наступному році обов'язково приїхати до нас знову! », - сказав Сергій Ківалов.

Організатор змагань - керівник танцювального центру Еліт Данс Оксана Кравченко:

«Спортивні комплекси, на базі яких ми проводимо щорічні змагання «Перлина Одеси» - Міжнародного гуманітарного університету та НУ «ОЮА» - це кращі майданчики в місті і нашій країні. Саме тому нам вдається з року в рік збирати все більше і більше учасників і залучати суддів з-за кордону. Все знаю, що тут європейські умови».

Відзначимо, що в Міжнародному гуманітарному університеті на базі факультету мистецтва і дизайну відкрита спеціальність «Хореографія» зі спеціалізацією «Бальні танці». Для занять в МГУ є всі умови - прекрасні спортивні зали та спорткомплекс, що відповідають найвищим сучасним вимогам. Танцюристи зможуть отримувати профільну освіту і відточувати свою майстерність на сучасних спортивних майданчиках, навчаючись у висококваліфікованих тренерів і викладачів.

Новини університету «Перлина Одеси»: всеукраїнські рейтингові змагання зібрали понад тисячу учасників