Урочисте вручення дипломів

e-mail Друк

27 червня 2019 року Миколаївський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» вітав своїх випускників – юристів. Юні, але амбіційні, талановиті, наполегливі правники отримали дипломи молодших спеціалістів за спеціальністю «Право».

Сердечно привітала випускників із закінченням навчання директор коледжу Ємельянова Людмила Василівна: «Дякуємо вам за вашу людяність, за наполегливу працю, за високий рівень знань, активну життєву позицію. Ми пишаємося нашими випускниками та завжди раді вам у стінах Альма матері».

Також з вітальним словом щодо успішного завершення навчання та отриманням дипломів молодших спеціалістів звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Достдар Руслана Миколаївна, яка запросила випускників продовжити навчання в Миколаївському інституті права Національного університету «Одеська юридична академія».

Чудовим дарунком для всіх присутніх стали пісенні вітання учасників центру культури «Феміда», під керівництвом Дудукіної Альони Олегівни.

Квіти й сяючі посмішки – все це створювало атмосферу піднесення, незабутніх миттєвостей життя.

Свято закінчилося, але святкові емоції, приємні спогади про навчання залишаться у випускників на все подальше життя. Бажаємо всім випускникам блискучої кар’єри, здійснення мрій, злагоди й добробуту їх сім’ям! Залишатися такими ж позитивними, доброзичливими, натхненними і наполегливими, а головне – людяними!

Новини підрозділів Урочисте вручення дипломів