Вітаємо з Днем народження Загороднього Віктора Євстафійовича!

e-mail Друк

В цей чудовий літній день свій День народження святкує ректор Національного університету «Одеська юридична академія», кандидат юридичних наук, доцент Віктор Євстафійович Загородній.

Ваші глибокі знання, багатий професійний досвід та організаторські здібності стали надійною основою для розвитку науково-освітньої діяльності Національного університету «Одеська юридична академія», який сьогодні є одним з провідних юридичних вищих навчальних закладів України. Ми дуже цінуємо Ваш професіоналізм, серйозне, вдумливе і небайдуже ставлення до роботи. Ви однаково уважні і до співробітників, і до студентів, і до абітурієнтів.

Шановний Вікторе Євстафійовичу! Від імені всього багатотисячного студентського та професорсько-викладацького колективу Національного університету «Одеська юридична академія» щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, великого щастя та успіхів у Вашій діяльності. Невичерпного оптимізму, мудрості, правильних рішень, благополуччя Вам та Вашим близьким!

Новини університету Вітаємо з Днем народження Загороднього Віктора Євстафійовича!