Сьогодні святкує свій 80-річний ювілей Терентьєв Віктор Іванович.

e-mail Друк

Шановний Вікторе Івановичу!

Прийміть щирі вітання з Вашим 80-річним ювілеєм!

Для нас Ваш ювілей - це пам'ятна дата не тільки Вашої появи на cвіт, але й яскрава низка прожитих років і днів, просто хоровод пам'ятних подій, пов'язаний з Вашою діяльністю як прекрасного керівника, який дуже багато зробив для нашого навчального закладу, як вченого, роботи якого внесли величезний вклад в розвиток юриспруденції, як колеги і просто старшого товариша, який умів ділитися своїм життєвим досвідом і мудрістю ...

Нам хочеться сьогодні привітати Вас зі усіма успіхами і побажати всього найкращого: міцного здоров'я, добробуту, добра та миру. Живіть довго, щасливо, заможно і без клопоту! Знайте лише достаток, любов близьких і вірність друзів! Нехай сім'я заряджає душу оптимізмом, нехай у Вас ніколи не виникає проблем. Виконуйте мрії і робіть наш світ кращим, адже вам це ще цілком під силу!

колектив кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін
Миколаївського інституту права
Національного університету «Одеська юридична академія»

Новини підрозділів Сьогодні святкує свій 80-річний ювілей Терентьєв Віктор Іванович.