НУ «ОЮА» визнаний одним із самих спортивних вузів в Україні

e-mail Друк

Національний університет «Одеська юридична академія» визнаний одним із самих спортивних університетів країни. Підводячи щорічні підсумки, до такого рішення прийшли на засіданні Одеського обласного відділення комітету фізкультури і спорту Міністерства науки і освіти України.

Розвинена спортивна інфраструктура вузу не має рівних, тут регулярно вводяться в експлуатацію нові об'єкти.

Сергій Васильович Ківалов і як Президент університету, і як глава Студентської спортивної спілки, приділяє велику увагу розвитку інфраструктури Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету: будується величезна кількість стадіонів, майданчиків, спортивних комплексів. Буквально в липні відреставрований і зданий повністю оновлений спорткомплекс на 8 станції Великого Фонтану, що включає в себе два футбольних поля, тенісний корт, волейбольний майданчик, майданчик з тренажерами, безкоштовно користуватися якими можуть всі бажаючі,  - розповідає Глава Первинної профспілкової організації НУ «ОЮА» Валентин Федоров.

Тільки за останній рік університетом було проведено більше сотні престижних змагань різного рівня. Міжнародні змагання з бальних танців, вільної боротьби, бразильського джиу-джитсу, Чемпіонат світу з карате і кобудо, Міжнародний турнір з боксу пам'яті Семена Трестіна, Міжнародний турнір з боксу пам'яті Бориса Литвака, Універсіада і спартакіада ​​з бадмінтону, Міжнародний турнір «Кубок Чорного моря» з бадмінтону та безліч інших.

Провели спартакіади серед вищих навчальних закладів, ПТУ, технікумів, коледжів, змагання з бадмінтону серед вузів, з міні-футболу серед ПТУ, легкоатлетичні змагання серед представників профтехосвіти - все це було проведено на спортивній базі Юридичної академії, яка постійно нам допомагає. Всі діючі проекти та проекти, які ми тільки передбачаємо на майбутнє, нам допомагає реалізувати Сергій Васильович Ківалов, Президент Юридичної академії, а також президент і керівник Студентського союзу Одеської області. Ця допомога неоціненна для нас, як для комітету, для студентів і для молоді,  - підкреслив начальник Одеського обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту Олександр Тулунжі.

Вуз по праву пишається спортивними досягненнями - студенти завойовують першості на чемпіонатах Європи та світу. Кількість медалей вищої проби вже давно перевалило за сотню.

Саме наші студенти привозять самі вищі нагороди і стають призерами і переможцями чемпіонатів України, Європи та світу, саме при нашому університеті діє кілька збірних команд з регбі, по баскетболу, по волейболу, ми взаємодіємо з різними федераціями бадмінтону, боксу, карате та багатьох інших. Наші вузи вже давно стали центром розвитку спорту, і завдяки цьому місто Одеса сьогодні приймає найбільш престижні змагання, а також став не тільки центром освіти і науки, а й центром розвитку спорту в нашій країні, - резюмував Глава Первинної профспілкової організації НУ «ОЮА» Валентин Федоров.

Відзначимо, що вже в ці вихідні на базі спорткомплексу Національного університету «Одеська юридична академія» відбудеться Всеукраїнський турнір «Планета» з вільної боротьби серед кадетів. Крім того, вже в жовтні відбудеться відкриття клубу «Воріор» спільно з Всесвітньою федерацією Айкітедо, де будуть викладатися традиційні системи східних єдиноборств, система самооборони і рукопашний бій. Також буде відкрито клуб «Планета Академія» з вільної боротьби, де заняття для студентів НУ «ОЮА», МГУ, коледжів та училищ будуть абсолютно безкоштовні.

Новини університету НУ «ОЮА» визнаний одним із самих спортивних вузів в Україні